Vārda dienas dāvanas vectēvam

Vai domā par dāvanu vectēvam vārda dienā? Mēs ar prieku palīdzēsim izvēlēties ko īpašu tieši viņam. Dāvanas piedzīvojumu veidā ir lieliskas jebkura vecuma un interešu cilvēkiem, tāpēc šeit noteikti atradīsi sev piemērotu piedāvājumu. Tās ir oriģinālas dāvanas, kas sniegs daudz labu atmiņu, piemēram, lidojums ar lidmašīnu, dalība degustācijā vai došanās uz šautuvi. Vai esat gatavs uzdāvināt savam vectēvam dāvanu, kas piepildīs viņa sapņus?
Izkārtojums
Atrastas: 107
Apskatīti 60 no 107

Ko nopirkt vectēvam vārda dienā?

Laba vārda dienas dāvana vectētiņam ir tāda, kas ir saistīta ar viņa interesēm. Ja jūsu vectēvs īpaši rūpējas par savu bārdu, sejas kopšanas procedūra viņam būs lieliska ideja, ieskaitot friziera apmeklējumu. Pieredzējuša vīriešu friziera apmeklējums ir kaut kas tāds, ko novērtēs gandrīz katrs vīrietis. Atbilstoša kosmētika, pareiza bārdas kopšana un unikāla atmosfēra salonā uzlabos garastāvokli arī mākoņainākajā pēcpusdienā. Turklāt friziera apmeklējums ir arī iespēja pajautāt par modīgākajiem stiliem, pārbaudītajiem veidiem, kā kopt savu bārdu un aprunāties ar cilvēku, kurš par to tiešām zina. Tā ir lieliska ideja, ko nopirkt vectēvam vārda dienā, jo tas apvieno biznesu ar prieku. Vēl labāk būs, ja tavs vectēvs nekad nav izmantojis līdzīgus pakalpojumus – pirmā vizīte parasti ir visiespaidīgākā. Uzdāvini savam vectēvam pieredzi, kas par sevi parūpēsies ļoti patīkamā veidā.

Dāvana vectētiņam vārda dienā - skatiet mūsu ieteikumus!

Lidojums ar lidmašīnu ir lieliska dāvana gan vienam, gan diviem cilvēkiem. Lidošana ar lidmašīnu ir iespaidīga pieredze neatkarīgi no jūsu vecuma. Ja vien kāds ikdienā nav profesionāls pilots, viņu noteikti iepriecinās skaisti skati aiz loga. Pat labi zināmās apkaimes izskatās pavisam citādi, raugoties no putna lidojuma. Turklāt pieredze ir pieejama daudzviet Latvijā, tāpēc varat izvēlēties, vai vēlaties apbrīnot smilšainas pludmales un jūras viļņus vai apgaismotas pilsētas ielas. Lidojuma ilgums ir atkarīgs no konkrētās izvēlētās opcijas, bet parasti svārstās no 15 līdz 30 minūtēm. Lidojums ar lidmašīnu ir lieliska dāvana piedzīvojumu cienītājam un cilvēkiem, kuriem patīk izjust adrenalīna saviļņojumu. Ja jūsu vectēvs pieder kādai no šīm grupām, viņam tas noteikti patiks.

Interesantas dāvanu idejas vectēvam vārda dienā

Kuram gan nepatīk ik pa laikam aiziet uz restorānu? Domāju, ka tādu cilvēku nav daudz, tāpēc došanās uz vakariņām lieliski noderēs kā dāvana vectētiņam vārda dienā. Mūsu piedāvājumā ir daudz ļoti labu restorānu, kurus aicina apmeklēt ne tikai gardā ēdiena, bet arī unikālās atmosfēras un lieliskā apkalpošanas dēļ. Atkarībā no tā, ko jūsu vectēvam patīk ēst, jūs varat viņam piedāvāt itāļu, japāņu, amerikāņu vai ungāru virtuvi – un tie ir tikai daži no mūsu ieteikumiem. Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, mēs garantējam, ka jūsu mīļotais būs sajūsmā. Restorāna apmeklējuma dāvanu kartē ir iekļautas konkrētas summas, kas izmantojamas izvēlētā norises vietā, vai ielūgums uz īpaši šim gadījumam gatavotām vakariņām.Tas tomēr ir lielisks variants, jo tas dod iespēju vairāk laika pavadīt kopā un arī parunāties. Un mēs visi zinām, ka tā ir viena no labākajām lietām, ko kādam varat dot. Ceram, ka tagad zināt, ko izvēlēties savam vectēvam vārda dienā un kā viņu iepriecināt visvairāk.

Dāvana vectēvam

Pagatavo neparastu dāvanu vectēvam vārda dienā un uzdāvini viņam iespēju nobaudīt vienreizēju alkoholu! Galu galā vārda dienas dāvanai vectētiņam nav jābūt klišejai! Unikāls alkohola degustācijas un meistarklases piedāvājums, pateicoties kuram dāvanas saņēmējs pats pagatavos viskiju, rumu vai burbonu kokteiļus - tā ir eleganta dāvana vārda vectēvam dienā, kas noteikti sniegs neaizmirstamu piedzīvojumu! Unikāla dzēriena baudīšanas prieks ir labākā dāvana vectētiņam šajā dienā. Izvēlies dāvanu pieredzes veidā un redzi sajūsmu saņēmēja sejā. Šāda dāvana vectētiņam vārda dienā noteikti derēs!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!