Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas darbiniekiem Ziemassvētkos

Aiz loga lēnām krīt sniegs, no rīta pa radio jau skan svētku dziesmas un jūs domājat, kādas dāvanas darbiniekiem izvēlēties Ziemassvētkos? Ja jums joprojām nav idejas, par to vairs nav jāuztraucas. Pie mums vien dažu mirkļu laikā atradīsiet labākās dāvanas darbiniekiem Ziemassvētkos. Mūsu piedāvājumā ir simtiem dažādu ideju gan trakiem, gan mierīgākiem piedzīvojumiem. Nav svarīgi, vai jūs vadāt lielu uzņēmumu un meklējat dāvanu saviem valdes locekļiem vai arī vadāt nelielu uzņēmumu kopā ar draugiem un vēlaties simboliski pateikties darbiniekiem par viņu apņemšanos - jūs atradīsit īstās dāvanu idejas visiem. Pie mums Jūs atradīsiet labākās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem un uzdāvināsiet viņiem unikālus, neaizmirstamus mirkļus.
Izkārtojums
Atrastas: 104
Apskatīti 60 no 104

Dāvanas darbiniekiem svētkos - ko izvēlēties?

Pareiza dāvana darbiniekiem svētkos var sagādāt nelielu apgrūtinājumu. Galu galā nav nemaz tik viegli izvēlēties kaut ko tādu, kas patiktu dažiem vai pat vairākiem desmitiem cilvēku. Taču, iespējams, derētu viņus uzaicināt uz kopīgu degustāciju, kurā ne tikai nogaršos jaunas, interesantas garšu kombinācijas, bet arī būs laiks integrēties un vienkārši labi pavadīt laiku. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet daudz dažādu restorānu, kas patiks pat lielākajiem gardēžiem. To apmeklējums būs lieliska dāvana darbiniekiem Ziemassvētkos. Varbūt Vidusjūras, Āzijas vai klasiskā poļu virtuve? Izvēle ir tavās rokās. Un, ja jūs meklējat kaut ko mazāk tradicionālu kā Ziemassvētku dāvanu darbiniekiem un vēlaties viņus pārsteigt, tad noteikti apsveriet Dinner in the Dark kuponu. Šis ir unikāls projekts, kurā galveno lomu spēlē tumsa. Absolūtā tumsa aktivizē garšas, smaržas un taustes sajūtas, padarot vakariņas par patiesi unikālu, ne tikai kulinārijas pieredzi. Pat labi zināmu ēdienu nogaršošana šādos apstākļos var izrādīties pārsteidzoša un likt aizdomāties, cik lielā mērā mūsu redze veido mūsu garšas izvēles. Šī ir lieliska un oriģināla ideja Ziemassvētku dāvanām darbiniekiem, pateicoties kurām viņi iegūs ārkārtīgi unikālu pieredzi.

Labākās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Mūsu idejas par Ziemassvētku dāvanām darbiniekiem nebeidzas. Papildus kuponam kopīgai degustācijai vai dalībai Dinner in the Dark, mums ir arī daudzi piedāvājumi piedzīvojumiem ar lielāku adrenalīna devu. Kā būtu, ja dotos uz izlaušanās istabu, dotos uz kartingu trasi vai paliktu šautuvē? Dāvanas svētkos darbiniekiem ir svarīgs jautājums, tāpēc ir vērts izvēlēties ko īpaši unikālu un pārsteidzošu. Visas trīs aktivitātes noteikti atstās lielu iespaidu un tajā pašā laikā liks jūsu sirdij pukstēt straujāk. Cilvēkiem, kam patīk adrenalīns, tas būs lielisks piedāvājums. Turklāt jūs varat izmantot piedāvājumus vienatnē, ar draugu grupu vai citiem uzņēmuma darbiniekiem. Tas atkal dod labu iespēju vienam otru labāk iepazīt un, galvenais, lieliski izklaidēties un iegūt kopīgas atmiņas. Uzdāviniet saviem darbiniekiem unikālas Ziemassvētku dāvanas un sagādājiet viņiem daudz īpašu mirkļu.

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem — uzdāviniet dāvanu komplektu

Joprojām trūkst idejas par Ziemassvētku dāvanām darbiniekiem? Vai nezināt, kādas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem izvēlēties? Ja jūs meklējat kaut ko universālu un vienlaikus oriģinālu, mūsu dāvanu komplekti jums būs lieliski piemērotas. Katrā no tiem atradīsiet no vairākiem desmitiem līdz pat vairākiem piedāvājumu, no kuriem darbinieks varēs izvēlēties un īstenot vienu. Pateicoties dažādām tēmām un vietām visā valstī, jūs atradīsiet kaut ko gan spēcīgākas, ekstrēmākas pieredzes cienītājiem, gan cilvēkiem, kuri meklē dziļu atpūtu. Šāda Ziemassvētku dāvana darbiniekiem ir gandarījuma garants. Pateicoties tam, viņiem būs iespēja personīgi izvēlēties, kuru sapni viņi vēlētos piepildīt, kā arī gūt jaunu pieredzi un unikālas atmiņas. Atkarībā no komplektācijas ir pieejami piedzīvojumi vienam, diviem vai pat četriem cilvēkiem, kas dod iespēju pavadīt laiku arī ar otro pusīti vai draugu kompāniju. Ilgais derīguma termiņš nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par piegādes datumu, un tādējādi tas padara to par vienu no labākajām Ziemassvētku dāvanu idejām darbiniekiem.

Universālas dāvanas darbiniekiem svētkos

Pat nelielas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem var sagādāt daudz prieka un likt viņiem justies svarīgiem un novērtētiem. Tāpēc nav vērts atteikties no dāvanu pasniegšanas prakses uzņēmumā. Ja jums ir grūti atrast īsto piedāvājumu, iesakām izvēlēties dāvanu karti, pateicoties kuram katrs varēs personīgi izvēlēties savu sapņu pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir relaksējoša spa procedūra, brauciens ar ātru sporta automašīnu vai brauciens uz restorānu ar draugiem – mūsu vietne piedāvā plašu ideju klāstu. Turklāt dāvanu karti var viegli apmainīt pret pieredzi par lielāku summu, un trūkstošo starpību var piemaksāt pat darbinieks. Tas sniedz plašu izvēles iespēju klāstu un vienlaikus universālu un pārbaudītu ideju Ziemassvētku dāvanām darbiniekiem. Lai gan no pirmā acu uzmetiena īstās dāvanas izvēle cilvēku grupai var būt nepārvarama, pie mums tas nav grūti. Simtiem apmierinātu klientu, piepildīti sapņi un smaidi viņu sejās pierāda, ka neko labāku neatradīsiet nekur citur.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!