Dāvana skolēnam gada beigās

Vai ir pienākusi pēdējā mācību gada diena un Jūs meklējiet, ko uzdāvināt Jūsu kārtīgi pastrādājušam skolēnam? Mēs ticam, ka Jūsu skolēns ir pastrādājis kārtīgi šajā mācību gadā, neskatoties uz to kādas atzīmes redziet liecībā. Tieši tāpēc apskatiet, mūsu sagatavoto kategoriju, ieprieciniet un palutiniet skolēnu ar kārtīgu piedzīvojumu. Dāviniet dāvanu, kas piepildīs skolēna sapņus!
Izkārtojums
Atrastas: 95
Apskatīti 60 no 95

Ko dāvināt skolēnam skolā?

Pienācis jau nākošā mācību gada beigas. Kā gan apsveikt skolēnu ar šo pabeigto mācību gadu? Dāvanai obligāti nav jābūt taustāmai un plauktā novietojamai. Tā var būt kopā pavadīts laiks ar ģimeni vai draugiem. Dāvana sevī var ietvert jaunus piedzīvojumus, jaunu atmiņu veidošanu!  Kā nekā dāvanas, kuras nekrāj putekļus ir vislabākās! Tieši tāpēc, apskaties mūsu sagatavoto kategoriju, kas sevī apkopo vairākas idejas dāvanai skolēnam mācību gada beigās! Iedvesmojies un dāvini patīkamas atmiņas! 

Apskatiet, arī mūsu citas kategorijas, kas noderēs skolas gada beigās!

Ko dāvināt mācību gada beigās?

Vai ir pienācis vēl viena mācību gada beigas un Jums jau beigušās idejas, kā apsveikt Jūsu skolēnu? Jūs esiet nonācis pareizajā vietā! Mēs palīdzēsim! Vai Jūsu skolēnam aizraujas elpa, kad garām pabrauc sporta mašīna? Vai Jūsu skolēns vienmēr sapņojusi iesēsties Lamborghini vai Ferrari? Jūs to variet viņam sniegt! Dāviniet pasažieru braucienu vienā no mūsu superauto! Brauciena laikā, lai arī tikai pasažiera sēdeklī, Jūsu skolēns varēs izjust kāds adrenalīns ieplūst asinīs, kad atrodas vienā no šīm fantastiskajām mašīnām! Vai Jūsu skolēns jau nu ir sasniedzis pēdējo gadu vidusskolā un jau arī autovadītāja apliecība ir kabatā? Tad pasažiera brauciena vietā, dāviniet iespēju sēsties pie superauto stūres un izjust ātrumu un adrenalīnu! Dāviniet dāvanu, kas piepilda sapņus!

Kā atvadīties 4tās klases beigās?

Vai ir pienākušas pēdējās dienas sākumskolā? Vai domājiet, kā Jūsu mazajam, bet jau lielajam skolēnam atvadīties no tiem ar ko pavadījis kopā 4 gadus? Šo 4 gadu laikā Jūsu skolēns ir guvis jaunus draugus, no kuriem nevēlas šķirties, bet vai nu Jūsu skolēns vai citi no klases dosies jaunas skolas meklējumos, kas nozīmē - jauna vieta, jauna cilvēki un jauni draugi! Bet kā gan atvadīties no tiem ar kuriem kopā pavadīti jautru un mācību pilni 4 gadi? Kā būtu ja klase kopā dotos vēl pēdējā izbraucienā? Kopīga došanās ekskursijā, noteikti būs lielisks veids ka atvadīties un gūt jaunas, patīkamas atmiņas kopā. Kur doties? Kā izklausās brauciens uz Siguldu? Ko tur? Kopīga došanās uz Siguldas ZOO, ko apvienot kopā ar Siguldas mežakaķi. Tā būtu lieliska atpūta brīvā dabā! Mūsuprāt, tas izklausās pēc labas atvadīšanās 4tās klases beigās! 

Ko dāvināt bērnam beidzot 9to klasi?

Vai Jūsu skolēns ir sasniedzis pēdējo pamatskolas gadu? Vai ir pienākušas 9tās klases beigas? Vai Jūs nezināt, ko dāvināt, kā apsveikt ar šo sasniegumu? Mēs palīdzēsim! Dāvini neaizmirstamu vasaru! Kā būtu, ja Jūsu skolēns, pabeidzot 9to klasi, pēc izlaiduma dotos vasaras braucienā pa Eiropu? Ceļojums vienatnē, bez vecākiem liktu Jūsu nu jau jaunietim, iepazīt pašam sevi, tikt galā ar dažādām situācijām bez vecāku palīdzīgās rokas! Jauniešu brauciens pa Eiropu, kopā ar Fisom! Tā ir ceļojuma aģentūra, kas jauniešiem piedāvā ceļot, iegūt jaunus domu biedrus un pieredzi! Mūsuprāt, šāda dāvana 9tās klases beigās būs fantastiska ideja, tā dos jaunu pieredzi Jūsu jaunietim, dāvās neaizmirstamu pieredzi un atmiņas!

Ko dāvināt klasei kā atvadu dāvanu?

Vai ir pienācis Jūsu skolēna pēdējais gads ar tik ilgi kopā pavadīto klasi? Vai skolēns bijis kopā ar šo klasi jau sākot no pirmās klases un kopā pavadīti 9 gadi? Tad noteikti šo deviņu gadu laikā, skolēns ir guvis draugus no kuriem nevēlas šķirties, bet dzīve nestāv uz vietas, tāpēc arī pienācis laiks teikt atvadas! Kā gan atvadīties no klases ar kuru kopā būts tik ilgi? Kā būtu ar laika pavadīšanu kopā, vēl pēdējo reizi? Nakšņošanu, kāda no Latvijas viesu namiem, kur nakts ietvaros varēs dejot, mīt sarunas un vienkārši labi pavadīt laiku! Klase šādu pēdējo kopīgo nakti noteikti neaizmirsīs un par to atcerēsies vēl ilgi! Galu galā kopīgi pavadīts laiks ar jaunu atmiņu veidošanu ir dārgāks par jebkuru dāvanu!

Ko dāvināt pabeidzot sākumskolu?

Pienākušas pēdējās dienas sākumskolā. Jūsu mazais skolēns vairs nav tik mazs, un nu jau septembrī sāks skolas gaitas pamatskolā! Kā gan apsveikt mazo skolēnu ar pabeigtiem pirmajiem 4 gadiem skolas solā? Vai Jūsu skolēnam patīk ik viss, tādejādi ir grūti izvēlēties īsto dāvanu? Kā būtu, ja Jūs skolēnam beidzot sākumskolu, sniegtu iespēju izvēlēties pašam savu dāvanu? Izklausās labi ne? Dāviniet mūsu sagatavoto dāvanu komplektu "Bērniem", komplekta ietvaros ir apkopotas vairāki piedāvājumi, no kuriem mazais skolēns varēs pats izvēlēties dāvanu! Dāvini neaizmirstamu pieredzi un prieku!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!