Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas puisim

Vārda diena var būt tikpat nozīmīgs notikums kā dzimšanas diena un vēl jo vairāk – tā var būt arī vēl viena lieliska iespēja piepildīt savu mīļoto sapņus! Pat neliela dāvana jūsu draugam vārda dienā ir jauks žests, kas noteikti tiks novērtēts. Tomēr, ja jums nav ne jausmas, ko dāvināt, noteikti apskatiet, ko esam sagatavojuši tieši Jums. Šeit atradīsiet interesantākās un oriģinālākās idejas vārda dienas dāvanai puisim. Negaidi ilgāk un uzdāvini viņam unikālas emocijas un atmiņas!
Izkārtojums
Atrastas: 157
Apskatīti 60 no 157

Ko nopirkt draugam vārda dienā?

Vārda dienas ir lielisks laiks, lai darītu zināmu mīļotajam, ka viņi mums ir svarīgi un mēs novērtējam viņu klātbūtni savā dzīvē. Viens no labiem veidiem, kā izpaust savas jūtas, ir uzdāvināt dāvanu, kas ļaus pavadīt laiku unikāli, un tajā pašā laikā sagādās skaistas atmiņas. Vienu no mūsu piedzīvojumu pilnajām dāvanām variet izvēlēties vienam vai diviem cilvēkiem – tad iegūsiet laiku, lai kopīgi atklātu jaunas aizraušanās. Šāda ideja vārda dienas dāvanai puisim ir Walk on the edge. Šī ir izklaide drosmīgākiem un adrenalīna cienītājiem, jo tā ir 30 minūšu ilga pastaiga 175  metru augstumā. Tātad, ja jūsu draugs nebaidās no jauniem izaicinājumiem un nebaidās no augstuma, tad šis priekšlikums būs tieši laikā! Tā ir dāvana draugam vārda dienā, ko viņš neaizmirsīs ilgi, un tieši tādām jābūt dāvanām - lai tās sniegtu unikālas, neatkārtojamas emocijas!

Vārda dienas dāvana puisim

Kas vēl derēs kā vārda dienas dāvana puisim? Došanās uz šautuvi var būt labs risinājums. Šeit jūs varat doties arī divatā. Ir daudz dažādu piedzīvošanas iespēju, no kurām izvēlēties, ļaujot izmantot gan vienu ieroci, gan dažādus veidus. Šāda dāvana Jūsu puisā vārda dienā derēs gan pieredzējušākiem, gan iesācējiem. Šo laiku vari izmantot, lai apgūtu pamatus vai pilnveidotu savas prasmes, un galvenais – lai labi pavadītu laiku. Šautuves pārsvarā atrodas ēkā, kas ļauj tās ērti izmantot neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem. Tātad, ja meklē ideju vārda dienas dāvanai draugam, kuram patīk izjust adrenalīna saviļņojumu, šāda veida dāvana būs tieši laikā.

Adrenalīna deva vārda dienā

Ko dāvināt uz vārda dienu draugam? Kā būtu, ja Jūs viņa vārda dienu ļautu atzīmēt tādā veidā, kas mūžam netiks aizmirsta? Lēciens ar izpletni būs tas, kas nepieciešams! Šāda veida dāvana noteikti garantēs adrenalīna devu, kas rezultēsies ar patīkamām un neaizmirstamām atmiņām. Ja Jūsu draugs nebaidās izmēģināt kaut ko jaunu un prātam neaptveramu, tad dāvana jau ir gatava! Šī gada vārda dienā dāviniet piedzīvojumus, atmiņas un emocijas! Kur to visu atrast? Te pat, pie mums. Apskatiet, vairākus piedāvājumus dāvanai vārda dienā draugam un izvēlaties īsto!

Vārda dienas dāvanu idejas draugam

Nav ideju dāvanai draugam uz viņa vāŗda dienu? Mēs palīdzēsim! Vai Jūsu draugs ir adrenalīna cienītājs? Vai viņa sapņu mašīna ir viena no pasaules slavenajām sporta mašīnām? Vai viņš atdotu jebko, par iespēju sēsties pie Lamborghini stūres? Tad Jūsu dāvana ir gatava! Dāvini izbraucienu ar vienu no mūsu superauto - Lambroghini vai Ferrari! Šis brauciens noteikti viņam sniegs ne tikai patiesu adrenalīna devu, bet arī emocijas un atmiņas, kuras būs grūti aizmirst! Tomēr, ja Jūsu draugs vēl nav paspējis iegūt vadītāja apliecību, tad arī pasažiera brauciens vienā no mūsu superauto sniegs adrenalīnu un patiesas emocijas!

Dāvana draugam vārda dienā

Vīna degustācija ir lielisks piedāvājums kā dāvana draugam vārda dienā . Vīns ir unikāls dzēriens, kas rosina sajūtas un aizrauj sajūtas, un tajā pašā laikā priecē ar savu aromātu bagātību. Balts, sarkans, rozā, sauss, salds. Katram no tiem ir unikāla garša, kuru vienkārši ir vērts izmēģināt. Tāpēc degustācija ir tik laba ideja kā dāvana jūsu draugam vārda dienā. Vīns ļaus vēl labāk nosvinēt savu mīlestību. Šādi pavadītais laiks noteikti iepriecinās jūsu mīļoto. Turklāt daļa no degustācijas tiek apvienota ar eksukrsijām vīna darītavas pagrabos vai vīna dārza apmeklējumu. Tomēr, ja Jūsu draugs nav vīna cienītājs, tad noteikti apskatiet alus degustācijas piedāvājumu! Viņš varēs ne tikai baudīt pašbrūvētu alu, bet arī doties izzinošā alus vēstures eksursijā un baudīt gardu street food kultūras ēdienu un uzkodas pie garda, atveldzinoša glāzes alus.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!