Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana 18 gadu jubilejā

Ko uzdāvināt kādam 18 gadu jubilejā – šis ir jautājums, kas bieži vien nomoka tos, kuriem nepieciešams piemeklēt dāvanu. Pilngadības sasniegšana ir liels notikums, tāpēc noteikti ir vērts radoši izpausties un atrast pašas labākās dāvanas, kas spēs iepriecināt dāvanas saņēmēju. Dāvana 18 gadu jubilejā noteikti ir jāpiemeklē, vadoties pēc gaviļnieka interesēm.
Izkārtojums
Atrastas: 83
Apskatīti 60 no 83

Dāvana 18 gadu jubilejā – laiks piepildīt sapņus

18 gadu vecumā ir vērts uzdāvināt piedzīvojumu, kas paliks prātā vēl ilgu laiku. Labākā dāvana 18 gadu jubilejā noteikti būs emocijas, kas gaviļnieka sirdī paliks uz mūžu. Pie mums atradīsi dažādus piedzīvojumus, kas noteikti spēs radīt neaizmirstamas emocijas. Piedzīvojumi uz ūdens vai gaisā – atliek tikai izvēlēties, kura dāvana 18 gadu jubilejā gaviļniekam varētu patikt vislabāk. Ja nepieciešama labākā dāvana 18 gadu jubilejā, tad esi īstajā vietā, jo pie mums ir ļoti plašs klāsts ar izcilām dāvanām, kas spēs radīt sajūsmu un prieku ikviena jaunieša sejā – atliek tikai izvēlēties labākās dāvanas jubilejā.
Ja gaviļnieks ir aktīvs, tad labākā dāvana 18 gadu jubilejā noteikti būs kāda adrenalīnu raisoša aktivitiāte, piemēram, lidojums ar deltaplānu, brauciens ar kvadracikliem vai lidojums ar lidmašīnu. Savukārt, ja dāvanas saņēmējs ir vairāk mierīgāku aktivitāšu piekritējs, tad lieliska dāvana noteikti būs make - up apmācība meitenēm un dažādi piedzīvojumu parki puišiem.

Astoņpadsmitās dzimšanas dienas dāvana

Neparastu dāvanu un sapņa piepildījumu var dāvāt gan meitene, gan puisis, tāpēc oriģinālas dāvanas 18. dzimšanas dienā bauda nepārspējamu popularitāti. Pērkot dāvanu drauga 18. dzimšanas dienā, izvēlieties aizraujošu atrakciju. Populāra dāvana astoņpadsmitajam ir ekstrēma pieredze, piemēram, lēciens ar izpletni. Dāvana 18. dzimšanas dienā ir iespēja piedzīvot neparastu piedzīvojumu, kas lieliski piemērots pilngadības iesoļošanai. Šāda dāvana 18. dzimšanas dienā draugam, draugam vai māsīcai ir tieši laikā! Vispirms īss treniņš, tad uzvalka uzvilkšana un iekāpšana lidmašīnā, kas saņēmēju nogādās 3000 metru augstumā. Pēc atbilstošā augstuma sasniegšanas lidmašīnas bagāžas nodalījuma durvis atvērsies un būs neliels brīdis pārdomām, kājām karājoties ārā no lidmašīnas. Pēc tam sekos lēciens – apmēram 40 sekundes brīvā kritiena, sniedzot sajūtu, kas nav salīdzināma ne ar ko citu. Pēc tam sekos izpletņa nojumes atklāšana un apskates lidojums, kas ilgs aptuveni 10 minūtes. Šī ir oriģināla un neparasta dāvana 18. dzimšanas dienā, kas piemērota ikvienam, kurš vēlētos piedzīvot traku dzīves piedzīvojumu un īstenot sapņus. Lēciens ar izpletni ir unikāla dāvana 18. dzimšanas dienā, kuru ir vērts uzdāvināt draugam, organizējot lielāku grupu, lai kopīgi iegādātos šo neparasto pieredzi! Saņēmējs noteikti novērtēs šādu dāvanu. 

18tās dzimšanas dienas dāvana brālim vai māsai

Dāvana 18. dzimšanas dienā tiem, kam ir autovadītāja apliecība (vai drīz būs), noderēs braukšana ar luksusa superauto. Šī ir 18. dzimšanas dienas dāvana brālim vai māsai, kas raisīs daudz emociju. Kādu auto izvēlēties? Jums nav jāizlemj uzreiz! Dāviniet superauto dāvanu karti. Iespēju sēsties pie sporta, sapņu automašīnas stūres. Saņēmējs pats izvēlas ar kādu auto vēlas braukt – Lambroghini vai Ferrari. Šī ir patiešām populāra 18. dzimšanas dienas dāvana. Ļaujiet saņēmējam pašam izlemt, kuru automašīnu viņš vēlas pārbaudīt. Šajā kategorijā jūs atradīsiet pārsteidzošu 18. dzimšanas dienas dāvanu, kas noteikti sagādās lielu prieku. Unikāla dāvana 18. dzimšanas dienā piedzīvojuma veidā vienmēr ir laba izvēle. Galu galā dāvana 18. dzimšanas dienā draugam vai draugam, un tā jūs varat saukt savus brāļus un māsas, jo viņi bieži vien ir mūsu svarīgāko lietu uzticības persona, tam vajadzētu būt neaizmirstamam.

18. dzimšanas dienas dāvanu idejas

Meklējot astoņpadsmitās dzimšanas dienas dāvanu, ir vērts apsvērt, kas dāvanas saņēmējam interesē, kāda ir viņa aizraušanās vai kā viņam patīk atpūsties. Smieklīgs sīkrīks var viņu kādu laiku izklaidēt, taču ilgtermiņā tas ir nepraktisks un ne pārāk oriģināls risinājums. Ja nepieciešama dāvana, kas pieejama tikai no 18 gadu vecuma, ir vērts likt likmes uz neparasto Vīna degustāciju tumsā. Šī ir interesanta 18. dzimšanas dienas dāvana gan puisim, gan meitenei. Šis neparastais kulinārijas un degustācijas ceļojums vīna pasaulē ir aizraujošs piedzīvojums, kas sastāv no piecu augstas kvalitātes vīna veidu degustācijas un īpašām uzkodām, kas pielāgotas vīna garšai. Saņēmējs tiks ievests pilnībā aptumšotā telpā un pavadīts uz savu vietu, kur gaidīs sagatavotie vīni. Degustācijas laikā pieredzējis vīnzinis īsi pārrunās noteikumus, kas jāievēro, degustējot alkoholu. Alternatīvs piedāvājums būs Viskija degustācija, kuru ir vērts uzdāvināt arī 18. dzimšanas dienā! Jauka atrakcija būs arī Šokolādes degustācija, kas noteikti noderēs kā salda dāvana 18. dzimšanas dienā. Tā ir iespēja iziet kopā un iesaistīties sarunās, baudot gardu karsto šokolādi! Likmi uz saldu dāvanu 18. dzimšanas dienā un aizved savu mīļoto šokolādes relaksācijas pasaulē. Tu jau zini, kāda dāvana tavai mazmeitai 18. dzimšanas dienā noderēs – ir laiks tikai tev, kam ir lielāka vērtība nekā jebkurai materiālai dāvanai. Tā ir arī lieliska dāvana manam mazdēlam 18. dzimšanas dienā. Tiešām ir vērts pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem, tādējādi radot brīnišķīgas atmiņas. Kā pašam uztaisīt dāvanu 18. dzimšanas dienā? Pie mums jūs atradīsiet ieteikumus, kas ir piemēroti ikvienam.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!