Vārda dienas dāvanas tētim

Vai jums trūkst ideju vārda dienas dāvanai tētim? Par laimi, mums to ir daudz! Dāvanas piedzīvojumu veidā ir unikāls veids, kā dāvāt saviem mīļajiem neaizmirstamus emociju pilnus mirkļus. Atliek tikai izvēlēties kādu no tālāk sniegtajiem ieteikumiem, un tu uzdāvināsi savam tētim oriģinālu dāvanu, kas izcelsies uz pārējo fona un sagādās viņam daudzas unikālas atmiņas. Apskates lidojums ar lidmašīnu? Brauciens ar sporta auto? Vai varbūt relaksējoša spa uzturēšanās? Tas ir vienkāršs veids, kā īstenot visus viņa lielākos sapņus
Izkārtojums
Atrastas: 130
Apskatīti 60 no 130

Dāvana tētim vārda dienu

Tētim tuvojas vārda diena? Šī ir patiešām īpaša diena, kuru vislabāk nosvinēt ģimenes un draugu lokā, uzdāvinot tētim vārda dienā dāvanu, ko viņš neaizmirsīs vēl ilgi. Viskija degustācijas apmeklējums ir lieliska dāvana tētim šajā dienā. Degustācija ir ne tikai viskija dzeršana, bet arī sarunas ar ekspertiem un viskija garšas mācīšanās. Mierīgas sarunas, izsmalcināta gaume un iespēja uzzināt daudz kuriozu. Viskija meistarklases apmeklējums ir vairāk nekā dāvana tētim vārda dienā – tās ir patiesas emocijas! Tavs tētis apgūs viskija noslēpumus un pie pirmās izdevības noteikti labprāt iemetīs tev informāciju, par kuru nebija ne jausmas.

Ko dāvināt tētim uz vārda dienu?

Ideja vārda dienas dāvanai adrenalīna cienītājiem? Daudzi cilvēki sapņo par izpletņlēkšanu, un ar mūsu palīdzību jūs varat īstenot šo sapni. Lēkšana no lidmašīnas, kas lido 3000 metrus virs zemes, ir atrakcija drosmīgākajiem, taču noteikti ir pūļu vērts. Vispirms kritiens sākas ar brīvo kritienu minūtes garumā, pēc tam izpletnis atveras un nākamās minūtes, līdz nosēšanai, var apbrīnot satriecošos skatus no putna lidojuma. Šī ir viena no ekstrēmākajām dāvanu idejām tētim vārda dienā un vienlaikus viena no populārākajām dāvanām. Daudzi cilvēki vēlas redzēt, vai viņi spēj pārvarēt savas vājības un izlekt no lidmašīnas, kas ir 3000 metru augstumā, tāpēc negaidiet ilgāk un uzdāviniet tētim īstu sapņa piepildījumu. Izpletņlēkšana ir ekstrēma pieredze, kas sniedz arī daudz gandarījuma, prieka un neaizmirstamas atmiņas.

Īpaša dāvana tētim vārda dienām

Dāvana tēim vārda dienā ir ārkārtīgi svarīga. Adrenalīna un azarta pilni gaisa piedzīvojumi ir populārākās dāvana tēim vārda dienā. Lēciens ar izpletni, lidojums ar paraplānu. Bet varbūt Jūsu tēvs jau ir lēcis ar izpletni un viņa sapnis būtu piesēsties pie superauto stūres! Tāpēc brauciens ar superauto būs ir lieliska dāvana tētim vārda dienā. Braukšana pa trasi ir neparasts piedzīvojums, pateicoties kuram tuvam cilvēkam ir iespēja braukt ar oriģinālu auto – līdz šim pazīstamu no rallijiem, televīzijas vai datorspēlēm. Šī ir lieliska dāvana šajā dienā tētim. Esam pārliecināti, ka atklāsiet pieredzi, kas viņam sagādās lieliskas emocijas un daudz prieka.

Labākās dāvanu idejas tētim vārda dienā

Kas jāņem vērā, izvēloties tētim vārda dienas dāvanu? Vienkāršākais veids, kā padomāt par to, kas patiesi iepriecinās mūsu mīļoto. Ir arī laba ideja izvēlēties piedāvājumu, ko varat izbaudīt kopā. Populāra atrakcija, kas pilnībā maina pieeju ēdienam, ir Dine In The Dark jeb Vakariņas tumsā. Vakariņas diviem tumsā būs lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā unikālas izsmalcinātas maltītes laikā. Unikāls ceļojums tumsas pasaulē ir lieliska dāvana tētim vārda dienā. Ēšana tumsā, greznā restorānā maina mūsu sajūtas un liek mums gūt jaunas sajūtas un pieredzi! Izvēlies ko tādu, kas paliks atmiņā gadiem ilgi – izvēlies elegantu vārda dienas dāvanu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!