Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vīna telpa ''Tinto''

TINTO vīna telpa ir ģimenes uzņēmums, kas nemainīgi turpina saglabāt savu vietu Latvijas labāko restorānu TOP 25.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Vīna telpa "Tinto" ir ģimenes uzņēmums, kas savas durvis vēra vaļā 2010.gadā un vēl šobrīd turpina saglabāt vietu starp Latvijas labākajiem restorāniem. Restorāns atrodas vēsturiski romantiskā vietā, blakus "Splendid palace" kinoteātrim. Vīna telpas vadītājs ir Artūrs Bušs, kas savas zināšanas ir guvis un papildinājis WSET Londonas skola un 15 gadus ilgā praksē dzērienu industrijā.
Restorāns ēdiena pagatavošanā plaši izmanto gan Latvijas tradicionālās, gan citu nacionālo virtuvju bagātības. Maltītes piedāvājums balstās uz sezonalitātes un katra viesu velmēm, "Tinto" maltīti varēs baudīt gan vegāni, gan veģetārieši.
Vīna telpa lepojas ar savu ilgi un rūpīgo izmeklēto izsmalcināto vīnu un stipro dzērienu kolekciju. "Tinto" vīna kolekcija atrodami pasaules slaveni no 20 valstīm, kas pazīstamas ar saviem gardajiem vīniem. Kolekcijā ir reti konjaki, armanjaki, viksiji un citi stiprie dzērieni, kas būs tieši tiem, kam vīns nav pirmā izvēle. Kopumā "Tinto" lepojas ar vairāk nekā 300 dažādiem dzērieniem.
Vīna telpa "Tinto" piedāvā ne tikai baudīt maltīti un glāzi vīna, bet arī pielāgojas ikvienam klientam, kas vēlas pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus korporatīviem un tematiskiem pasākumiem.
Restorāns ir aktīvs projekta Live Riga dalībnieks, kam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Skandināvijas un Igaunijas tūrisma aģentūrām, līdz šim nodrošinot dažāda veida ēdienreizes vairākiem tūkstošiem tūristu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!