Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark''

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark''

Rīga
1 pers.

29,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
29,99 €

Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark''

Unikāls vīna pasaules piedzīvojums tumsā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

‘‘Wine in the Dark‘‘ ir vakariņu tumsā ‘‘Dine in the Dark’’ turpinājums, kas Jūs ieskaus noslēpumainajā un garšu piesātinātajā vīna pasaulē, esot pilnīgā tumsā. Tas būs piedzīvojums Jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kas garantēs 100% jautrību Jums un Jūsu draugiem. Zinošs vīnzinis, kas būs nodrošinājies ar nakts redzamības brillēm, iepazīstinās Jūs ar dažādo vīna garšu buķeti. Jūs baudīsiet četrus dažādus vīnus un tiem speciāli piemeklētas uzkodas, kas ļaus pilnībā izjust unikālo garšu savienojumu.
Pēc pasākuma varēsiet malkot glāzi sevis iecienītākā degustētā vīna un ļauties patīkamām sarunām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 4 dažādu vīnu degustācija
  • Uzkodas
  • Vīna glāze pēc pasākuma

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte ir domātā ikvienam, kas vēlas pavadīt vakaru, baudot vīnu īpašā gaisotnē.


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nav nozīmes

Laiks

1 - 2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma izmantošanas - pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu!

Pasākums notiek darba dienās un tikai pēc notiektiem datumiem

Lai uzzinātu pieejamos vīna tumsā datumus un laikus dodieties uz www.dineinthedark.lv/lv/rezervacijaVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Irina

WINE IN THE DARK

Kā jūs domājat, vai ir viegli atšķirt baltvīnu no sarkanvīna tikai pēc garšas? Pirmā glāze man nesagādāja grūtības, bet tālāk viss bija ne tik viennozīmīgi.

Pēc pirmajiem 50g visiem kļuva jautri, pēc 100g viesi pārstāja kautrēties un sāka uzdot jautājumus, vēlāk par galveno uzdevumu kļuva neapgāzt tumsā tukšās glāzes.

Wine in the dark - jauns piedāvājums no @davanuserviss un mēs ar @oksana.okmi kopā aizgājām to notestēt.

Kā jums aprakstīt to tumsu? Sajutos, it kā biju nokļuvusi melnajā caurumā un piesegta ar Malēviča kvadrātu PILNĪGA tumsa!

Degustācijas vadītājs ir vīna eksperts no Tinto, viņam vienīgajam ir nakts redzamības brilles. Piedāvājumā iekļautas speciāli pieskaņotas uzkodas, kuras arī jāmin pēc garšas.

Nesen publicēju atsauksmi par vakariņām tumsā. Ja salīdzināt abus piedzīvojumus, vakariņas man likās interesantākas  Savukārt, vecmeitu ballītēm un jautrajām kompānijām būs piemērots tieši Wine in the dark. :)

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.