SHITTY DINNER

Pirmā un vienīgā vakariņu pieredze Latvijā, kas apvieno gardas vakariņas un imrpovizācijas teātra baudīšanu. Īpaši godīgs apkalpojošais personāls. Negaidīti pārpratumi. Traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - humoru mīloši viesi, ar kuriem kopā pavadīt vakaru kā daļai no izrādes.
Izkārtojums
"Shitty Dinner" ir vienīgā vieta Latvijā, kas apvieno gardas vakariņas un improvizācijas teātra mākslas baudīšanu. Par gardām vakariņām parūpēsies šefpavārs Smaidis, kurš ir profesionālis savā darbā, tomēr viņš mēdz būt ļoti jūtīgs pret kritiku un satraukumā izdarīt negaidītas lietas. Pavāru komanda nodrošinās ēdienu trīs kārtās, sākot ar gardām uzkodām, kam sekos izcils pamatēdiens un beidzot ar eksluzīvu desertu.
"Shitty Dinner" viesmīļu komanda ir pieredzes bagāti improvizācijas teātra aktieri, kas centīsies parūpēties par Tavu labsajūtu visu vakaru. Tomēr vakara gaitā Tevi var sagaidīt pārsteidzoši, negaidīti pārpratumi, kas ne tikai satrauks viesmīļus, bet arī padarīs traku pavāru. Kopumā "Shitty Dinner" ir tiem, kam humors iet pie sirds un tiem, kas vēlas piedzīvot cita veida apkalpošanu restorānā.
Viss kas Tev ir jānodrošina ir labs garastāvoklis un laba humora izjūta, par visu pārējo parūpēsies "Shitty Dinner" komanda, ar mērķi nodrošināt Jums atmiņās paliekošu restorāna apmeklējumu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.