Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Improvizācijas izrāde ar vakariņām "Shitty Dinner" (1 pers., Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Improvizācijas izrāde ar vakariņām "Shitty Dinner" (1 pers., Rīga)

Rīga
1 pers.

54,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
54,99 €

Improvizācijas izrāde ar vakariņām "Shitty Dinner" 

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Esi noguris no viltus apkalpošanas standartiem un esi gatavs uzzināt, ko patiesībā domā, bet neizdara pavāri un viesmīļi Tava restorāna apmeklējuma laikā? Tev būs iespēja būt daļai no pārsteigumiem pilnas improvizācijas izrādes, kuras laikā satiksi godīgāko apkalpojošo personālu un, tajā pašā laikā, izbaudīsi gardas vakariņas trijās kārtās. Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - smaidīgi viesi, ar kuriem kopā pavadīsi vakaru kā daļa no izrādes.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Īpaši godīgs apkalpojošais personāls;
  • Vakariņas 3 kārtās (uzkodas, pamatēdiens, saldais)
  • Negāzēts ūdens

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta progresīviem, jautrību mīlošiem gardēžiem.

Esi daļa no izrādes un izbaudi gardus ēdienus!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nav nozīmes

Laiks

1,5 līdz 2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 74 stundas pirms pakalpojuma izmantošanas - pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu!

Pasākums notiek darba dienās un tikai pēc notiektiem datumiem.

Lai uzzinātu pieejamos vakariņu datumus un laikus, dodieties uz www.shittydinner.lvVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Alise

"Shitty dinner jeb tas, kas parasti paliek viesmīļu un pavāru pasaules aizkulisēs. Labākās sliktākās vakariņas, kādas esmu piedzīvojusi. Redzēju zināmas līdzības ar pašas pieredzi, kad strādāju par viesmīli - “nu ko tai tur atkal vajag”, “eu, es gribu apkalpot to smuko čali”, “bāc, es negribu iet pie tā galdiņa, lūdzu piesedz mani”. Tikai atšķirība bija tajā, ka šeit tas viss tiek pateikts un parādīts skaļi. Gribi supergardas vakariņas un neērti jautrus mirkļus? Bet, lūdzu - rezervē sev un draugam shitty dinner!
Goda vārds, es biju tik pārēdusies, ka šķita, ka pārsprāgs svārku poga. Bet, iespējams, tas bija daļēji arī smiešanās dēļ. Anyway - paldies @davanuserviss par kārtējo foršo piedzīvojumu (jo es uz neforšiem nedodos)."

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.