Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

MĀRCIENAS MUIŽA

SPA kūrorts senā lauku muižā ar gleznainu dabu un burvīgu atmosfēru piedāva jauku atpūtu ikvienam. SPA procedūras un masāžas ķermeņa labsajūtai, veselīgas un gardas maltītes muižas restorānā, salds miegs romantiskajos muižas viesnīcas numuros - pilnvērtīgas atpūtas komplekts.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Mārcienas Muiža ir slavenā un mīlētā hotel “Gutenbergs” Rīgā skaistā māsa Vidzemē. Jau 150 gadus viņa gaida Vidzemes centrā, gleznainā vietā pie ezeriņa un meža – starp Pļaviņām un Madonu. Barona cienīga atpūta, skaisti trauki, labi ēdieni ar Vidzemes garšām un teicama vīna karte, ko pārrauga Baltijā 4.labākais vīnzinis, “Gutenberga” un muižas īpašnieks Sandis Solims. Ne mazāk svarīgi – veselībai šeit ir biomehāniskās procedūras, kas vēl saņemamas tikai Rietumeiropā, romatisks SPA, kā arī ļoti plašs sporta aktivitāšu piedāvājums. No 19.g.s.vidus Mārcienas īpašnieks barons Voldemārs fon Maidels Vidzemes vidienē radīja izcilu neorokoko stila šedevru, greznāko pili Baltijā. Latvijas Valsts Vēstures muzejā saglabājušās unikālas ārskata un interjera fotogrāfijas. Ģerbonī attēlotais sejas segs ar strausa spalvām apliecina barona titulu, lodes – varonību, zivis – bagātību un veiksmi. Muiža atsķirībā no pils vienmēr ir bijusi saimnieciska struktūra, kuras uzdevums bija nodrošināt pilskunga pārticību. Mārcienas muižas kompleksā ir 6 ēkas – Kungu nams, Klēts – tagadējā SPA māja, Zirgu stallis, tagadējā Akmens māja, Smēde – tagadējie apartamenti jeb Kalēja māja, kalpu māja, kā arī drupas no kara laikā sabombardētajām dzirnavām pie dīķa.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!