Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Pilots Service

Izbaudi skaisto Rīgas panorāmu! Iepazīšanās lidojums ļaus Jums izbaudīt skaistos Rīgas skatus, vērojot tos no putna lidojuma augstuma. Pilots - instruktors parūpēsies, lai Jūsu lidojums ir interesants un aizraujošs.
Izkārtojums
Aeroklubu "DELTA" veidoja 'mazās' aviācijas entuziastu grupa ar vienojošu interesi lidot un veicināt 'mazās' aviācijas attīstību Latvijā. Dodoties izbaudīt lidojumu virs Rīgas, var droši ņemt līdzi fotokameru, jo lidojuma laikā paveras plašs un skaists skats uz pilsētu, ja tik pietiek drosmes dīdīties un grozīties uz visām pusēm. Zināma adrenalīna deva, izaicinājums un iespēja paskatīties uz visu un visiem no augšas. Kluba galvenie uzdevumi un darbības virzieni ir vispārējās nozīmes (sevišķi ultravieglās) aviācijas popularizācija un attīstības veicināšana un bijušo un darbojošos aviācijas speciālistu piesaiste šim procesam. 2006. gada 10. augustā tiek reģistrēts ultravieglo lidmašīnu pilotu mācību kurss. Aeoroklubs "Delta" ir nodibināts ar mērķi iemācīt ikvienam, kas vēlas apgūt pilota prasmes, kā apieties ar lidmašīnu un spēt to vadīt neatkarīgi no situācijas un apstākļiem. Anatolijs Kupče ir viens no labākajiem instruktoriem, kas no pamatiem iemācīs visus sīkumus, kas saistās ar lidojumu gaisā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!