Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 15 gadu jubilejā

Dzimšanas diena – diena, ko gandrīz ikviens gaida ar nepacietību, neatkarīgi no vecuma. Ir gan kūka, gan draugu lokā pavadīts laiks, gan lieliska jautrība un ... dāvanas! Ja vēlaties, lai jūsu 15.dzimšanas dienas dāvana patiešām atstātu iespaidu, noteikti apskatiet mūsu ieteikumus. Viens no mūsu piedāvājumiem noteikti garantēs daudz unikālu emociju un neaizmirstamas atmiņas, un, galvenais, lielisku jautrību. Izvēlaties dāvanu 15.dzimšanas dienai no mūsu izveidotās kategorijas, un Jūs noteikti radīsiet plašu smaidu sava mīļotā sejā!
Izkārtojums
Atrastas: 89
Apskatīti 60 no 89

Dāvana uz 15to dzimšanas dienu

Brauciens ar sacīkšu auto, liels ātrums, asi pagriezieni, vējš matos... Ja domā, ka to var piedzīvot tikai cilvēki ar autovadītāja apliecību, tad maldies. Braukšana ar sporta auto pasažiera sēdeklī, tā būs arī lieliska dāvana 15. dzimšanas dienā meitai, brāļameitai vai māsīcai. Šajā gadījumā jūs nododat stūri pieredzējušam vadītājam, un jūs 15 gadus vecais jaunietis ieņem vietu blakus un vienkārši izbauda ātrumu, adrenalīnu un manevrus trasē. Vai tā neizklausās pēc ideālas 15. dzimšanas dienas dāvanas? Ja Jūsu 15 gadus vecajam jaunietim patīk sajust adrenalīna devu un nebaidās no jauniem izaicinājumiem, šī noteikti ir lieliska dāvanas ideja. Kādi superauto ir pieejami? Pasaules autobūves leģendas, piemēram, Ferrari vai Lamborghini. Ļaujiet jaunietim sēsties supermašīnas sēdeklī un baudīt ātrumu, kādu ar parasto automašīnu nepiedzīvot. Brauciens ar Lamborghini vai Ferarri, noteikti sniegs neaizmirstamas atmiņas un sajūtas.

Ko dāvināt zēnam uz 15to dzimšanas dienu?

Vai Jūsu 15 gadus vecajam zēnam patīk dinozauri? Visas filmas par dinozauriem ir viņa mīļākās? Tad mēs zinām, kas būs izcila dāvana zēnam 15tajā dzimšanas dienā! Diena "Dinozauru parkā"! Jūsu jaunietim būs iespēja sastapt "dzīvus", 'runājošus" dinozaurus kā arī apmeklēt atrakciju parku. Diena ar dinozauriem paliks atmiņā kā aizraujošs piedzīvojums! Un kāpēc gan dienas izklaidi dinozauru parkā nepagarināt ar nakšņošanu viesnīcā ar ūdens centru? Šādu ģimenisku atpūtu Jūsu 15-gadnieks noteikti neaizmirsīs! Dāviniet uz 15to dzimšanas dienu sirdsmīļas un neaizmirstas atmiņas, piedzīvojumus, kas nebeidzas!

Ko vēl varētu dāvināt zēnam uz 15.dzimšanas dienu? Vai Jūsu bērnam patīk peldēt un viņš varētu stundām atrasties ūdenī? Tad niršanas piedzīvojums būs tieši laikā! Dāvini bērnam iespēju apgūt niršanas apmācības un iepazīt zemūdens pasauli. Kas varētu būt vēl labāks? Bērnam, kuram jau šķietami ir viss – niršana apmācības, kam sekos zemūdens pasaules iepazīšana būs tieši laikā! Šāda veida dāvana bērnam sniegs zināšanas uz visu mūžu! Dāvana, kas piepildīs sapņus!

Ko dāvināt meitenei uz 15to dzimšanas dienu?

Vai Jūsu 15 gadus vecajai meitenei interesē zinātne un viss vēl līdz šim pasaulē neizpētītais un neatklātais? Tad WOW zinātnes un izklades centra apmeklējums būs tieši laikā. WOW izklaides centrs ir lieliska vieta, kur viņa varēs izprast, iepazīt un būt izbrīna pilna. Centra ietvaros ir apvienotas vairākas zonas, kur katra no zonā ļauj iepazīt citu pasauli – ūdens, aktivitāšu, enerģijas, simulatoru. Viņa varēs pat darboties praktiski, gūt pieredzi un zināšanas. Dāvini meitenei 15tajā dzimšanas dienā prātam neatveramu piedzīvojumu, kas noteikti paliks atmiņās!

15tās dzimšanas dienas dāvana - iepriecini savus mīļos

Dāvana, kas ļaus bērnam pavadīt laiku kopā ar draugiem? Mums ir piedāvājumi! Boulinga spēle draugu kompānijā, kuru apvienot ar gardām picām! Šāda atpūta 15 gadus vecam bērnam noteikti nāks pie sirds! Iespēja pavadīt laiku kopā ar draugiem un paēst gardas picas!
Kā būtu ar picas ballīti, kur bērns pat var pagatavot savu picu? Bērni paši varēs pagatavot savu mīļāko picu, sākot ar mīklas mīcīšanu un beidzot ar tās dekorēšanu un cepšanu krāsnī! Tā noteikti būtu diena, kuru bērnam būtu grūti aizmirst?
Zināms, ka visi bērni mīl saldumus, tieši tāpēc dāvini bērnam iespēju pašam iepirktie saldumu paradīzē – Candy Pop –, vai kopā ar saldumiem sniedz bērnam pārsteigumu elementu un dāvini bērnam Mystery Box no Candy Pop. Šādu dāvanu saņemot bērns zinās, ka viņu sagaida saldumi, bet tieši kādi, tas jau tiks atklāts pēc lielās kastes atvēršanas.s.

15tās dzimšanas dienas dāvanu idejas

Joprojām nezināt, ko dāvināt bērnam uz 15to dzimšanas dienu? Tad lemiet par dāvanu, kas ļaus bērnam pašam izvēlēties savu dāvanu! Izvēlies mūsu sagatavoto dāvanu komplektu "Bērniem", kas sevī ietver dažādus piedāvājumus bērniem gan aktīvai, gan mierīgai atpūtai. Ar komplektu bērns pats izvēlēsies savu dāvanu.
Kā arī apsveriet ideju par Dāvanu karti, ar to bērnam būs neierobežota izvēle starp visiem mūsu piedāvājumiem!
Kopā ar mums, mēs varam galvot, ka dāvāsiet bērnam neaizmirstamas emocijas un atmiņas, kā arī liksiet viņu sapņiem piepildīties! Izvēlies dāvanu uz 15to dzimšanas dienas jubileju un iepriecini 15-gadnieku!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!