Joker klubs

Dauzfunkcionāls atpūtas kompleks kas sevī iekļauj atpūtu ūdenī, SPA, masāžas, treniņa centru, biljardu un restorānu. Draudzīgs ģimenēm, jo katrs atradīs sev piemērotu atpūtas veidu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Sports, atpūta un izklaide - viss vienuviet. Ūdens relaksācijas centrs ļauj baudīt relaksejošu peldi baseinā, izbaudot dažādu intensitāšu ūdens masāžas, un atpūsties septiņās atšķirīgās, jūsu noskaņojumam piemērotās pirtīs. Ir iespēja uzlabot fizisko formu trenežieru zālē, grupu nodarbībās vai spēlējot skvošu, kā arī draugu kompānijā aizvadīt aizraujošu biljarda spēli. "Joker klubs" centrā atrodas ari veselīgā dzivesstila restorāns ''Atelpa'' , kurā ir iespēja nobaudīt gardu maltīti. Papildus pieejamas arī masāžas un skaistumkopšanas procedūras, kā arī nesteidzīga laika pavadīšana pie spēcinoša kokteiļa glāzes baseina bārā. Tas vēl nav viss, tiek piedāvāta arī karaliska VIP telpa kvalitatīvai un izmalcinātai atpūtai šaura lokā. VIP zona ir aprīkota ar SPA vannu, saunu, masāžas dušu un divām atsevišķām ģērbtuvēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!