Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SuperDrive

Superauto vadīšana - elpu aizraujošs piedzīvojums, kam nespēs pretoties neviens sporta automašīnu fans! Leģendārās automašīnas, adrenalīns, neatkārtojamas emocijas, esot pie Lamborghini, Ferrari 430 vai KTM stūres, Jūs apskaudīs un apbrīnos ikviens garāmgājējs un autovadītājs! Piesēdies pie jaudīgo mašīnu stūres un gatavojies trakam braucienam.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Superauto ir iespēja rezervēt neaizmirstamu braucienu ar Lamborgini vai Ferrari braucienam pa Biķernieku trasi un iegūt neaizmirstamas emocijas iejūtoties šofera lomā pie kāda no šiem jaudīgajiem spēkratiem. Īsākais maršruts ir aptuveni 6,5 km. VIP brauciens ar Ferrari vai Lamborghini - aptuveni 13 km. Brauciens ilgst aptuveni 10 minūtes, bet pirms brauciena Jums būs jānoklausās instruktāža, kura ilgst aptuveni 5 minūtes. Ja brauksiet ar divām automašīnām, tad ar katru automašīnu brauksiet aptuveni 10 minūtes un kopējais instruktāžas laiks būs aptuveni 10 minūtes. Lai izmantotu piedāvājumu, atrodoties pašam pie superauto stūres, nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība ar vismaz 2 gadu braukšanas pieredzi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!