Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SPA viesnīca Ezeri

Labsajūtas filozofija ir daļa no SPA viesnīcas "Ezeri" dzīves. Tā ir vieta, kur iespējams rast mieru un atjaunot izsīkušos spēkus, kas ir harmonijas papatnosacījums. Tā ir vieta, kur patverties no ikdienas darbiem un steigas. Zinoši un pieredzējuši speciālisti gan fiziskās aktivitātēs, gan skaistumkopšanā, ikvienu stundu pārvērš par maģisku baudījumu un reklasāciju kā ķermenim tā prātam.
Izkārtojums
Atrastas: 1
SPA viesnīca ''Ezeri'' - baudīt un būt. Atpūtas komplekss atrodas skaistajā un klusajā pilsētā Sigulda. ''Ezeri'' piedāvā atpūtu SPA, nakšņošanu skaistos numuriņos, kā arī lauku pirts rituālus, kas palīdzes atbrīvoties no spriedzes, saguruma, un atgūt dzirkstošu skatu uz dzīvi. Viesu labsajūtai tiek piedāvāti 30 mājīgi, izmeklēta dizaina numuriņi, kuros aizmirsties no steidzīgās ikdienas, pasapņot un ļaut sev būt. Izvēlei ir pieejami standarta, pusluksa un luksa numuriņi. SPA viesnīcā var baudīt gardu un neaizmirstamu maltīti restorānā ''Gadalaiki'', kur šefpavārs katru sezonu pārsteidz ar ko jaunu. Viesi ir arī aicināti nobaudīt gardu un pārdomātu ēdienu, gatavotu no vietējo zemnieku labumiem. Katram viesim ir iespēja izvēlēties, kādu ķermeņa un sejas procedūru vai masāžu, kā arī baudīt neaizmirstamu SPA atpūtas un pirts kompleksu. Viesnīcā atrodas divu veidu pirtis - sauna un tvaiku pirts, siltais un aukstais baseins ar masāžas iekārtām, baseins bērniem, āra baseins un siltā SPA vanna zem klajas debess. SPA Hotel Ezeri var kļūt par korporatīvo pasākumu, kā arī jūsu īpašā notikuma svinību vietu, jo tā apkaimē ir īpaši skaists un romantisks dārzs, kas ir piemerots kāzu ceremonijām ar plašām dekorēšanas un izklaides iespējam, kā arī mājīgās telpas gardām maltītēm un aizraujošām dejām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!