Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

MYSPA

MySPA Rīgas centrā, kur nodrošina ārstnieciskās masāžas, SPA un masāžu rituālus, un kosmetologa pakalpojumus. Ārstniecības un skaistumkopšanas salona darbinieki - sertificēti savas nozares profesionāļi.
Izkārtojums
Atrastas: 1

MySPA ir spa relaksācijas centrs Rīgas centrā, Lāčplēša iela 27, salons atrodas vietā, kuram ir viegli piekļūt no visām pusēm, izmantojot gan sabiedrisko transportu, gan personīgo auto. Spa centrs nodrošina dažāda veida relaksējošas atpūtas Jums un Jūsu ādai, atpūtu varat baudīt gan vieni, gan kopā ar Jūsu mīļoto cilvēku. Spa centra plašajā piedāvājumā ir ārstnieciskās masāžas, SPA un masāžu rituālus, un kosmetologa pakalpojumus. Visus pakalpojumus MySPA salonā nodrošina ārstniecības un skaistumkopšanas sertificēti profesionāļi, kuru galvenais mērķis ir Jūsu veselības, labsajūtas un miera uzlabošana un nodrošināšana.
MySPA visa ķermeņa masāža ir labsajūtas rituāls Tev, kura ļaus tavam ķermenim vienlaikus gan atpūsties, gan atgūt spēku, mazinot sāpes un saspringumu. Bet salona SPA un masāžu rituāli nodrošinās Jums brīnišķīgu labsajūtu, vieglumu, harmoniju ar sevi un neaizmirstamu atpūtu!
Nāc un atpūties pēc garas darba dienas vai nedēļas kopā ar MySPA, ļaujies sertificētu profesionāļu rokas pieskārienam, kas dos Tev pārsteidzošu relaksāciju!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!