Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Silene Resort & SPA

Kad gribas atpūsties no ikdienas, bet negribas tērēt laiku lidostās un garos lidojumos uz citām valstīm un pat kontinentiem, dodieties uz dabas kūrortu Silene Resort & Spa. Trīs stundu brauciens no Rīgas un jūs jau sagaida gleznaina daba, svaigs priežu sila gaiss, aktivitātes katrai gaumei, komforts un nevainojams serviss.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Silene Resort & SPA ir 4 zvaigžņu atpūtas komplekss, kas atrodas vienā no lielākajām un dabas skaties skaistākajām pilsētām – Daugavpilī. Atpūtas komplekss atrodas vien 3 stundu brauciena attālumā no Rīgas, tā būs perfekta atpūtas vieta tiem, kuriem nepatīk tērēt laiku lidostās un garos lidojumus uz citām valstīm, bet vēlas aizbraukt tālāk par Rīgas robežām. No villu logiem paveras plašs skats uz ezeru, kas ar savu skaistumu aizraus elpu ne tikai vasarā, bet arī ziemā un citos gadalaikos, kamēr no otras puses atpūtas kompleksu iekļauj priežu sils. Silene Resort & SPA atpūtas komplekss piedāvā atpūtu dažādās villās, kā, piemēram, Sila Villa, kas slejas uzkalna galā pie ezera ar tādu pašu nosaukumu. Tās numuri lepojas ar panorāmas skatu uz mierpilno ezera un sila ainavu, bet divus ēkas stāvus aizņem restorāns Silenes Terases. Atpūtas kompleksa ietvaros atradīsi arī veselības kompleksu, kurā vari baudīt relaksējošu atpūtu dabas SPA – spa rituālos un procedūrās tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes produkti no dabīgām sastāvdaļām, tai skaitā arī zilo mālu, kuru iegūst turpat Sila ezerā.
Baudies mieram un atpūtai Silene Resort & SPA!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!