Richard windsurfing club

Vēlies izmēģināt ko jaunu un aizraujošu? Nāc un apgūsti vindsērfingu pie Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa vai kāda no Richard windsurfing club profesionālajiem instruktoriem!
Izkārtojums
Atrastas: 1

Vindsērfings ir ūdens sporta veids, kurā izmanto vējdēli, kas ir vidēji 2 – 4 metru garš un buru, kura izmanto vēja spēku. Šis sporta veids atstāj neaizmirstamas sajūtas, ko var izbaudīt ikviens, tik iesākums nav tas pat vieglākais. Tieši tāpēc Richard windsurfing club piedāvā lielisku iespēju – apgūt vindsērfinga pamatus kopā ar Latvijas čempionu vindsērfingā (2012-2018) Ričardu Akmentiņu vai kādu no vindsērfinga kluba profesionālajiem instruktoriem.
Richard windsurfing club piedāvā ne tikai vindsērfingu, bet arī jau pasaulē populāro un visiem zināmo SUP sērfingu, kas nācis no tālajām Havaju salām. Pie Richard windsurfing club ar SUP var relaksēties pie un uz ūdens, ceļot, apskatīties Rīgas vecpilsētu un ostu viegli slīdot pa ūdens virsmu, sajūta, kad staigātu pa ūdens virsmu, paver brīvības sajūtu, bez luksoforiem vai ceļa apzīmējumiem, tu var plūst uz jebkuru debess pusi.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.