Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

''Dārziņi''

Saskarsme ar zirgu sagādā daudz pozitīvu emociju, it īpaši pilsētas iedzīvotājiem. Jāšana uzlabo stāju, nomierina nervu sistēmu, stiprina muskuļus. Papildus šim, izjāde zirga mugurā rada kopības sajūtu ar dabu un nāk apziņa, ka cilvēks ir tikai daļa pasaules, kurā ir nepieciešams dzīvot harmonijā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Dārziņi" piedāvā netālu no pilsētas, Ziemeļu iela, Ķekavā, bērniem un pieaugušajiem izbaudīt atpūtu brīvā dabā un dzīvniekiem – dodies izjādē zirga mugurā, samīļo trusi vai dodies piknikā ar tītariem, vai izslauc kazu. Saimniecībā dzīvo daudz dzīvnieku ar kuriem vari pavadīt mīļu un draudzīgu dienu dabā. "Dārziņos" mīt truši, aitas, jēri, sivēni, dažādi lauku putni, jenoti, kazlēn, zirgi un poniji, alpaka un pūce.
Saimniecība piedāvā doties izjādēs ar zirgiem pa gleznaino mežu un laukiem, tās notiek instruktora pavadībā. "Dārziņi" zirgi ir mierīgi un labi apmācīti, un saimniecība var piedāvāt zirgu gan iesācējam, gan pieredzējušam jātniekam.
Ja tavs sapnis ir bijis savas kāzas pavadīt zirga mugurā vai zirgu saimniecība, tad "Dārziņi" var piepildīt tavu sen kāroto sapini, nodrošinot vai nu zirgu tevis izvēlētajā lokācija vai pat uzņemt pie sevis ciemos. Kā arī zirgu sēta "Dārziņi" aicina iemūžināt pārsteidzošus mirkļus dabā ar dzīvniekiem. Fotosesijas zirga mugurā, ar saimniecības iemītniekiem - alpaku, trusi, u.c –, ģimenes un bērnu fotosesijas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!