Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Aeroklubs ''Lidojums"

Aeroklubs "Lidojums" piedāvā izklaidējošus lidojumus ar lidmašīnu Cessna C-172 virs Rīgas un tās apkārtnes. Lidojuma maršruts tiek saskaņots ar pasažiera vēlmēm - tā ir lieliska ideja redzēt no augšas un nofotografēt mīļākās galvaspilsētas vietas. Uzdāviniet sev un saviem tuvākajiem neaizmirstamu piedzīvojumu un jaunus iespaidus!
Izkārtojums
Aeroklubs “Lidojums” tika nodibināts ar mērķi popularizēt un attīstīt Latvijas vieglo aviāciju, piesaistīt cilvēkus, kuri sapņo par lidojumiem, kā arī palīdzēt realizēt šos sapņus par debesīm. Tiek veikti iepazišanas lidojumi ar mazas aviācijas lidmašinam. Aeroklubs "Lidojums" ir lieliska iespēja izbaudīt vēl nebijušas sajūtas, pacelties gaisā ar neatkārtojamiem skatiem uz pilsētu, kā arī tā ir brīnišķīga iespēja izbaudī lidojumu kopā ar saviem mīļajiem. Izklaides lidojums ilgums sākot no 20 minūtēm, pasažieru skaits viena lidojuma laikā 2-3 personas. Lidojuma maršruts tiek saskaņots ar pasažiera vēlmēm - tā ir lieliska ideja redzēt no augšas un nofotografēt Jūsu mīļākās vietas. Lidojumi tiek veikti jebkurā gadalaikā, darbadienās - vakaros, brīvdienās un svētku dienās visu dienu. Izlidošana no Spilves lidlauka. Uzdāviniet sev un saviem tuvākajiem neaizmirstamu piedzīvojumu un jaunus iespaidus, ko iespējams iemūžināt no putna lidojuma!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!