Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas (1 pers., 30min)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas (1 pers., 30min)

Rīga
1 pers.

35 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
35 €

Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas 

Iespēja izbaudīt visskaistākās ainavas no putna lidojuma!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lidojuma maršrutu ar CESSNA 172 lidmašīnu Jūs varēsiet izvēlēsieties pats. Vienmēr esat gribējis piedalīties ekskursijā ar lidmašīnu? Tagad Jums ir tāda iespēja!  Gūstiet jaunus iespaidus un neaizmirstamas emocijas. Sajūtiet pilnīgu brīvību un paskatieties uz pasauli no putna lidojuma.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums vienai personai.  (Pakalpojums tiks sniegts tiklīdz tiks nokomplektēta 3 cilvēku grupa.);
  • Lidojuma laiks 30 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas gūt jaunus iespaidus un neaizmirstamas emocijas.

Ļaujies aizraujošam lidojumam savā dzīvē!

 


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Pakalpojums tiks sniegts, tiklīdz tiks nokomplektēta 3 cilvēku grupa. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Iveta

Šī bija spontāna ideja, draugam bija jau dāvanu karte uz šo piedzīvojumu, un es tiku aicināta līdzi kā otrs pasažieris, kopā jautrāk. Satraucošākais bija tas, ka nekad iepriekš nebiju lidojusi ar lidmašīnu! Lieki piebilst, ka vienmēr ir bail no nezināmā un nonākot pakalpojuma sniegšanas vietā – Spilves lidlaukā, adrenalīns jau bija pamatīgs! Neziņa, bailes un patīkams satraukums vienlaikus! Šoreiz lidmašīnu vadīs sieviete pilote – fantastiski! Mūs laipni aicināja doties uz lidmašīnu – jo doties lidmašīnu teritorijā atļauts tikai un vienīgi ar pilota uzaicinājumu un pilota pavadībā. Ieraugot lidmašīnu tuvumā satraukums pieauga – lidmašīna bija tik maziņa! Iekāpām lidmašīnā, pilote pastāstīja par lidojuma maršrutu un iedarbināja lidmašīnu! Piedzīvojums varēja sākties, tauriņi vēderā nepazuda un rokas viegli trīcēja no satraukuma! Iekrampējos rokā savam draugam, ar domu kā būs būs! Pacēlāmies gaisā un bailes pamazām sāka izzust! Nekad nebiju domājusi, ka Rīga no putnu lidojuma ir tik skaista un tik zaļa, jo ikdienā ēkas vien redzam! Izrādās kā pilote mums pastāstīja lidmašīna lidojusi ar 160km/h lielu ātrumu, ko nemaz nevar sajust, jo esot debesīs šķiet, ka mirklis ir apstājies! Bija interesanti mēģināt ieraudzīt ikdienā pazīstamas vietas un arī savu māju, mums tas izdevās! Noteikti iesaku izmēģināt lidojumu ar lidmašīnu virs Rīgais, lai ieraudzītu cik patiesi skaista ir Rīga!


Atsauksmes no mūsu klientiem (12)

Ingars

Ļoti patika! Šeit var apskatīt video: https://youtu.be/GA85n3Rw0kY

 

Ģimene bija sajūsmā par lidojumu!Tika gūti daudz jaunu iespaidu.Paldies!

Viesturs Gailis

Brīnišķīga dāvana!

Gundega

Mana dāvana dēliem patika! Vienīgi tas troksnis - varbūt turpmāk var piedāvāt arī austiņas lidojuma laikā? Savādāk pēc brauciena galva tāda smaga...

Aiga :)

Bija super, super, super :) Paldies :)

1 2 3
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.