Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Advaita Adventures

Piedzīvojumu organizācija ’’Advaita Adventures’’ piedāvā piedzīvojumus uz ūdens, purvos, upēs, ezeros, Rīgas ūdeņos un pat pārgājienu ceļojumus Augstajos Tatros vai Somijas Repovesi Nacionālajā parkā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Advaita Adventures ir piedzīvojumu organizācija, kas piedāvā piedzīvojumu uz ūdens un pat dažādus ceļojumus, kā arī meditācijas pieredzi, lai palīdzētu harmonizēt Tavu dienas skrējienu, nomierinātu prātu un sirdī radītu prieku par klātesamību.
Specializējas kā privātu tā uzņēmumu pasākumu organizēšanā, kur mērķtiecīgi veicina saliedēšanos un sadarbību komandās darbā efektīvākiem ikdienas darbu procesiem un vienkārši pozitīvai kopējai pieredzei, kur gūt prieku un piedzīvot sajūtas, atmiņas, kas vieno.
Pie Advaita Adventures ir iespēja arī iznomāt SUP dēļus, kayakus, laivas un citas lietas, lai izbaudītu laiku uz ūdens.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!