ZORB.LV

Korporatīvie pasākumi, vecpuišu un vecmeitu ballītes, mārketinga un reklāmas akcijas, komandu sacensības, grupu aktivitātes, izklaides ceļotājiem, ārzemju viesu pieņemšanas pasākumi, izlaiduma ballītes un klasesbiedru tikšanās, kāzas un jubilejas, pilsētas un novada svētki, sporta spēles un spartakiādes, komandas treniņi un komandas saliedēšanas pasākumi – tās visas ir Zorb.lv darbības nozares.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Zorb.lv strādā mobilo atrakciju nomas un pasākumu organizēšanas tirgū jau otru desmitgadi. Zorb.lv katru gadu ieved jaunas atrakcijas, pastāvīgi meklējot kaut ko līdz šim vēl neredzētu. Zorb.lv komanda saprot, kāda nozīme ir koordinētām darbam jebkurā masu pasākumā. Zorb.lv piedāvā ne tikai mobilo objektu nomu, bet arī pilnu pasākumu organizēšanu līdz jumtam, ieskaitot vadītāju, animatoru, dīdžeju darbu, līdz pat čigāniem ar lācīti. Zorb.lv organizē jebkuru atrakciju nomu visā Baltijā. Zorb.lv rīko brīvdabas atrakcijas Rīgā un piedāvā izklaidi ar kalnu un ūdens zorbiem, ūdensbumbām, ūdens zābakiem, akvaskiperiem, ķekatām un citām mobilajām atrakcijām, kā arī pārdod un iznomā virs atrakcijas visa veida pasākumiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!