Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Pastaiga ūdens zābakos (1 pers., 10min, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Pastaiga ūdens zābakos (1 pers., 10min, Rīga)

Rīga
1 pers.

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
15 €

Pastaiga ūdens zābakos 

Interesanta pastaiga pa ūdens virsmu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Brīnumi tomēr notiek, un Jūs varat būt daļa no tā! Jūs varat uzdāvināt iespēju staigāt pa ūdeni un iegūt vēl nebijušas emocijas! Aizraujoša un lieliska izklaide, jo pārvietoties pa ūdeni ir neticami viegli! Uzvelkot speciālos ūdens zābakus, Jūs iegūsiet šīs neticamās spējas, piedzīvosiet fantastisku jautrību, slīdot pa ūdens virsmu, spēlējot dažādas spēles, mēģinot nogāzt draugu no kājām un daudz citas aktivitātes, jo šajā izklaidē fantāzijai nav robežu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pastaiga ūdens zābakos, ilgums 10 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas doties interesantā pastaigā pa ūdens virsmu.

Izbaudi piedzīvojumu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šis izklaides veids pieejams brīvdienās, peldsezonas laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.