Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Piedzīvojums ātrgaitas zābakos - Džamperos (1 pers., 15min, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Piedzīvojums ātrgaitas zābakos - Džamperos (1 pers., 15min, Rīga)

Rīga
1 pers.

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
15 €

Piedzīvojums ātrgaitas zābakos - Džamperos 

Aizraujošs piedzīvojums - pastaiga!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai kādreiz esat dzirdējuši par ātrgaitas zābakiem? Tas ir ekstrēms, neparasts piedzīvojums ar spēcīgām sajūtām! Tādu izklaidi Jūs vēl nekur nebūsiet piedzīvojuši! Jūs spēsiet iegūt pārdabiskas spējas un izpildīt lēcienus divu metru augstumā, skriet ar neticami lielu ātrumu, izpildīt dažādus trikus, kurus nevar izpildīt ikdienā un pārvietoties ar septiņjūdžu zābakiem! Uzdāviniet spilgtas sajūtas saviem tuvajiem un draugiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pastaiga ar ātrgaitas zābakiem - džamperiem;
  • Ilgums 15 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties interesantā pastaigā.

Nāc un izmēģini!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Atrakcija var būt bīstama veselībai, tādēl tā ir pieejama tikai personām no 18 gadiem. Šis izklaides veids pieejams brīvdienās, peldsezonas laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.