Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Riga Black Balsam Show Room

“Rīgas Melnais balzams” ir viens no Latvijas nacionālajiem simboliem. Tumšais, nedaudz rūgtenais 24 zālīšu uzlējums ir nemainīgi labs jau vairāk nekā 250 gadus.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Mūsdienu bārs "Riga Black Magic" saistīts ar seno stāsti par "Rīgas Melnā balzama" rašanos un tā izgudrotāju, alķīmiķi un farmaceitu Abrahamu Kunce. Tieši viņa brīnumaini dziedinošais dzēriens, uzlējums no 24 zālītēm, kļuva populārākais pilsētā un tika uzskatīts par zālēm, kas spēja dziedēt teju vai visas kaites. Rīgas Melnais balzams – visiem zināmais Latvijas nacionālais simbols. Balzams palicis nemainīgi izcils jau vairāk kā 250 gadus.
"Riga Black Balsam Show Room" piedāvā lielisku iespēju – tuvāk iepazīt Latvijas iemīļoto Rīgas Melno balzamu, iepazīt tā vēsturi, nodegustēt un degustācijas laikā pat iemācīties pagatavot kādu no kokteiļiem, kura pamatā ir Rīgas Melnais balzams. Balzama iepazīšana un degustācija notiek A.Kunces slepenajā alķīmijas laboratorijā, kur tapis pats pirmais Rīgas Melnais balzams.
Tiem, kam balzams neiet pie sirds, "Riga Black Balsam Show Room" piedāvā šokolādes meistarklases, kas norit "Riga Black Magic" balzama bārā Vecrīgā, Kaļķu ielā 10. Šokolādes meistardarbnīcas laikā uzzināsi stāstu par šokolādi, sākot no tās pirmssākumiem līdz pat mūsdienām. Tev būs iespēja pašam pagatavot šokolādes trifeles vai apgleznot kādu šokolādes figūru.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!