mansPilots

Lidojums ar gaisa balonu vienmēr sniedz pozitīvas emocijas, ja esi izvēlējies savu īsto pilotu. Esam pirmie Latvijā, kas legalizējuši lidojumus gaisa balonā atbilstoši visām likumu, regulu un drošības prasībām. Mēs zinām, kas ir nepieciešams, lai lidojums ar gaisa balonu būtu patīkams piedzīvojums! Ir pienācis laiks lidot ar gaisa balonu!
Izkārtojums
2007.gadā tika dibināta biedrība "Gaisa Baloni", kas kopumā apvienoja Latvijas gaisa balonu profesionāļus, kas ir entuziasma pilni. Kopš tā laika kompānijas pieredze ir augusi un tagad jau sauktais "mansPilots" ir kļuvuši par Latvijas gaisa kuģotāju līderiem, kā arī ir pirmie Latvijā, kas legalizējuši lidojumus gaisa balona pēc visām likumu regulām.
"MansPilots" kā legāls aviāicijas komercpārvadātājs tika atzīts par legālu aviācijas komercparvadātaju ar pilnīgi legālām tiesībām darboties aviācijas pasažieru pārvadāšanas jomā! SIA "mansPilots" ir Latvijā pirmais komersants, kas jau kopš 2019. gada nodrošina visu prasību izpildi un iekļauts LR CAA deklarēto organizāciju reģistrā. 
Pasaulē ir virkne iemeslu, lai svarīgas lietas atliktu uz rītdienu vai nākamo mēnesi, taču šobrīd Tavs lidojums ar gaisa balonu ir viena zvana attālumā, "mansPilots" zina, kas ir nepieciešams, lai lidojums ar gaisa balonu būtu patīkams piedzīvojums, kas ilgi saglabāsies atmiņās!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.