Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SKI WAKE JURMALA

"SKI WAKE JURMALA" ir daudzpusīgs aktīvās atpūtas parks. Šeit varēsi izbaudīt īstu adenalīnu veikbordā, ūdenslēpošanā vai šķelt viļņus ar motorlaivu. Mierpilnākai ūdens atpūtai šeit atradīsi SUP dēļus ar kuriem varēsi doties izbraucienā kopā ar draugiem vai mīļoto! Pavadi laiku aktīvi!
Izkārtojums
Atrastas: 1

Latvijas ūdensslēpotāju ceļš Latvijā sākās 1930–tos gados, kas pēc Otrā pasaules kara savu darbību atsāka tieši Jūrmalā. "SKI WAKE JURMALA" atrodas Priedainē un ar savu mīlestību pret ūdensslēpošanas sporta aktīvi darbojas jau kopš 1973.gada. Pie "SKI WAKE JURMALA" trenējušies vairāki Latvijas un PSRS čempioni un rekordisti.
"SKI WAKE JURMALA" piedāvā ūdensslēpošanu un veikborda apmācības, ka arī nodarbības aiz motorlaivas vai trošu sistēmas. Kā arī ir pieejama noma, kurā jebkuram ir iespēja iznomāt SUP dēļus, kajakus, lai baudītu Lielupes plūsmu vai izīrēt airu laivas atpūtai uz ūdens vai makšķerēšanai.
Ūdēnsslēpošanas parks izveidojis arī veikalu, kurā ir iespēja iegādāties SUP dēļus un piederumus, kajakus (smailītes) un to piederumus, airu laivas un to piederumus, kanoe laivas, ūdensvelosipēdus – katamarānus, airus, glābšanas vestes, ūdensslēpes, veikbordus, laivu elektromotorus u.c. preces, tiem, kam noma nav variants, jo grib savu.
Nāc un izbaudi vasaru ar "SKI WAKE JURMALA"!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!