Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar pūsli

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar pūsli

Jūrmala, Priedaine
2-3 pers.

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
15 €

Brauciens ar pūsli 

Esi aktīvs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Braukt ar pūsli var visi bez izņēmumiem, ja ir drosme un vēlēšanās. Jau vairāk kā 40 gadus Jūrmalā, Priedainē apmācam, trenējam, organizējam sacensības ūdensslēpošanā. Mūsu jaunie sportisti ir starp vadošajiem Eiropā. Pieredzējis treneris – kutera vadītājs vienmēr paredzēs visus riskus, lai braukšana ar pūsli būtu droša. Pamēģini! Nenožēlosi! Draugi un līdzjutēji var jūs atbalstīt no krasta vai atrodoties laivā. Vēl mūsu parkā ir iespējams izkarsēties pirtī, izīrēt airu laivas, atpūsties labiekārtotās piknika vietās, piedalīties bērnu un pieaugušo sporta un atpūtas nometnēs, organizēt korporatīvos pasākumus, sporta spēles, nosvinēt vecpuišu un vecmeitu ballītes, izīrēt SUP dēļus un kajakus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Cenā iekļauts inventārs: pūslis, glābšanas veste, ja nepieciešama, hidrotērps;
  • Braukšana ar pūsli 2-3 personām / 10 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī atrakcija paredzēta adrenalīna un jautrības pilnai atpūtai ar draugiem!

 


Informācija

Vieta

Jūrmala, Priedaine

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

2 līdz 3 personas

Laika apstākļi

Sezonas ilgums - no maija līdz oktobrim (atkarīgs no laika apstākļiem)

Cita informācija

Pirms pakalpojuma izmantošanas jāveic rezervācija. Personām līdz 18 g.v. nepieciešama vecāku atļauja. Pakalpojums nebūs pieejams personām alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Aktīvā sezona: 01. maijs – 01. oktobris. Darba laiki: no plkst. 8.00 – 22.00. Dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un iespējamajām traumām.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.