Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Atpūta Ludzā

Vēlies pavadīt jautras brīvdienas un atpūtu Latgalē? “Atpūta Ludzā” ir ideāla vieta, kur varēsiet baudīt daudzveidīgu ūdens atpūtu. Piedāvā Jums izbraucienus ar ūdens motocikliem, plostiem, SUP dēļiem, laivām un aizraujošas peintbola spēles. Atpūties Latvijas vecākajā pilsētā – Ludzā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Atpūta Ludzā piedāvā atpūtas un izklaides iespējas visām vecuma grupām. Atrodas Ludzā, bet laivu maršruti ir Ludzas novada teritorijā un ārpus tā. Ir iespējama piegāde uz Jūsu izvēlētu vietu. Ūdens motocikls būs piemērotākā izklaide uz ūdens vasaras sezonā, kurā gūsiet asas izjūtas un enerģiju visam gadam. Papildus atrakcijām būs iespēja izvizināties ar piepūšamo pūsli, kā arī apgūt iemaņas braucot ar ūdensslēpēm. Dodoties izbraucienos ar velosipēdu, būs iespēja apskatīt seno koka arhitektūru, baznīcas un viduslaiku pilsdrupas. Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam inventāra nomu: ūdens motociklus; kajakus; airu laivas; pārvietojamo kubulu; velosipēdus; ūdens slēpes; SUP dēļus; vindsērfingu; peintbolu (iespēja spēlēt peintbolu Jūsu mājas pagalmā, vecā fermā, piemājas mežā vai ābeļu dārzā); peldošo pirti ezera vidū romantiskās gaisotnes baudīšanai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!