Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

"Agates" stallis

Izjādes ar zirgiem ir lielisks aktīvās atpūtas veids gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tā ir brī-nišķīga iespēja tuvāk iepazīt šos cēlos un skaistos dzīvniekus, pārvarēt bailes no uzkāpšanas zirga mugurā un, iespējams, atklāt sev jaunu aizraušanos turpmākajai dzīve. Izjādes ar zirgiem būs jauka dāvana dzimšanas dienā vai citos svētkos. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums ik-vienam!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Zirgu stallis Agates piedāvā zirgu izjādes pieaugušajiem un bērniem! Izjādes ar zirgiem skaistā apvidū pie Daugavas.Izjādes ar zirgiem pieejamas pieaugušajiem un bērniem! Izjādes ar zirgiem skaistā apvidū pie Daugavas. Zirgu stallis atrodas 15 minūšu braucienā no Rīgas centra, Rāmavā.Zirgu stallis Agates piedāvā izjādes ar zirgu, kas būs jauka dāvana dzimšanas dienā vai citos svētkos- sev, draugiem, kā arī romantiskai atpūtai diviem! Izjāde ar zirgu ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rūpēm. Zirgu mugurā būs iespēja baudīt skaisto ainavu ap daugavas krastiem. Iepzīt dzīvnieka dabu un iegūt jaunu draugu.Izjādē ar zirgu varēsiet aplūkot daudz vairāk interesantu vietu, nekā vienkārši pastaigājoties. Īpaši jums, instruktori ir izstrādājuši vairākus aizraujošus maršrutus, kas ļaus priecāsieties par dabas skaistumu, jājot  arbrīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!