Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izjāde ar zirgu (1 pers., 1h, Katlakalns)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izjāde ar zirgu (1 pers., 1h, Katlakalns)

Rīga
1 pers.

20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
20 €

Izjāde ar zirgu 

Izjūti piedzīvojumu zirga mugurā un apbrīno dabas skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izjādes ar zirgu ir pilnīgi ekoloģisks pārvietošanās veids, kas sniedz lielisku iespēju “no sedliem” aplūkot dabas skaistumu, kā arī veidot ciešu kontaktu ar savu četrkājaino palīgu. Pārgājieni ar zirgiem ļaus Jums apgūt jāšanas mākslu un izjust īstu piedzīvojumu garu. Jūs varēsiet priecāties par dabas skaistumu, jājot ar brīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi. Izjādes ar zirgu notiek apvidū, kas ļaus Jums izvēdināt galvu no trokšņainās ikdienas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Stundu gara izjāde ar zirgu;
  • Izjāde paredzēta arī bērniem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas aizraujoši pavadīt laiku un vēros skaisto Latvijas dabu.

Patīkama atpūta no trokšņainās ikdienas!

 

 


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Aizliegts jāt uz zirgiem ar augstpapēžu kurpēm vai kleitām Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Izjādes ir paredzētas arī bērniem.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 169

Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Mēs

Ieradāmies, neviens mūs nesagaidīja. Zvanījām, tikām skaidrībā. Plānotā laika nobīde apmēram par stundu. Zirgu sadale dīvaina-ja cilvēkam kājās zirdzinieku bikses, zābaki, tātad lielāka pieredze. Smieklīgi-varu visu nopirkt bez pieredzes. Man gadījās feins zirgs, manai draudzenei zirgs kurš VISU LAIKU JĀDZEN. Tas nav smieklīgi. Kurš tad grib visu laiku dzīt savu zirgu. Mēs aizbraucām atpūsties un tas nav normāli, ka jācīnās ar zirgu. Un te nav runa par to, ka zirgs sajūtas varenāks. Mēs atbraucām atpūsties. Mēs bijām domājušas, ka būsim tikai divas ar instruktori. Izrādās-nē. Vēl divas meitenes, kuras būtu gribējušas straujāku jāšanu. Paldies viņām par iecietību. Ļoti patika instruktore Alise-forša un nepiespiesta. Ļoti patika izjāde pa mežu, pa kāpu gar Daugavas krastu.

Kristīne un Maksims

Nopirku dāvanu Izjadi ar Zirgu Agates un izmantojam 08 Septembrī :-) Dāvana vienkārsi fantastiska! Lieliska izjade ar zirgiem 1 stundas laika, neaizmirstams piedzivojums ko Jus uzdavinajat! Joprojam runajam par zirgiem un musu piedzivojumu agates! Esmu vairākas reizes pircis jusu davanas vienmer izcila kvalitate un cena! Velamies pirkt vel!

Anna

Paldies, DāvanuServiss.lv dāvana (izjāde ar zirgu) man patika, un piedzīvojums bija neaizmirstams. Pakalpojums tika sniegts atbilstoši aprakstam, taču īsti neapmierināja situācija, kura bija radusies pārpratuma vai kāda cita iemesla dēļ attiecībā uz izjādes laika rezervēšanu: tā sākās stundu vēlāk nekā bija paredzēts. Ieteikums - pirms izjādes būtu vēlama garāka instruktāža, lai klients zinātu, kā rīkoties neparedzētās situācijās, it sevišķi tad, ja tajā dodas vairāk nekā divi cilvēki bez iepriekšējas pieredzes. Kopumā pakalpojumu vērtēju pozitīvi un kā samērā kvalitatīvu.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.