Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Riga Shooting Center

Riga Shooting Center piedāvā visiem šaut gribētājiem apmācības un treniņu iespējas dažādos stenda šaušanas veidos. Tiek izmantots apkārtējās vides reljefs, veģetācija tiek izmantotas dažādu formu un krāsu mērķi, atšķiras mērķu lidojumu trajektorijas un ātrums, tiek izmantotas dažādas dubletu kombinācijas – tas viss padara katru šāvienu un treniņu par kaut ko īpašu.
Izkārtojums
Šī kluba prioritātes ir sportinga attīstība un popularizēšana Latvijā, patīkamu šaušanas apstākļu radīšana, kā arī visu šāvēju, treneru un tiesniešu saliedēšana. RIGA SHOOTING CENTER ir 4 šaušanas laukumi, kas aprīkoti Compak Sportingam, un 2 laukumi tiek izmantoti arī kā apaļā stenda laukumi. noteikumos netiek reglamentēts stingra mērķa lidojuma trajektorija, tieši otrādi, jo vairāk ir lidojuma variantu, jo labāk. Tiek izmantots apkārtējās vides reljefs, veģetācija (mežs, krūmājs, u.c.), tiek izmantotas dažādu formu, krāsu mērķi, atšķiras mērķu lidojumu trajektorijas un ātrums, tiek izmantotas dažādas dubletu kombinācijas – tas viss padara katru šāvienu, treniņu un sacensības par kaut ko īpašu. Viens laukums ir aprīkots ar speciāliem prožektoriem, kas sniedz iespēju šaut tumšā laikā. Visi stenda šaušanas veidi imitē medību šaušanu – šaušanu pa lidojošiem putniem. Šāds priekšstats par stenda šaušanu ir radies un saglabājies jau ilgi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!