Šaušana pa māla šķīvīšiem (1 pers., Ropaži)

Eksperts novērtēja!
4.5 24 Atsauksmes

Šaušana pa māla šķīvīšiem (1 pers., Ropaži)


Ropažu novads
1 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

40,00 €

40,00 €

Par piedāvājumu

Šaušana pa māla šķīvīšiem

Atklāj sevī mednieka īpašības!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atklājiet līdz šim vēl neiepazītas izjūtas – mednieka instinktu! Nepalaidiet garām iespēju nodemonstrēt, cik trāpīgs esat! Atklājiet sevī īsta mednieka īpašības: precizitāti, spēju koncentrēties un laika koordināciju. Lai padarītu šaušanu vēl interesantāku, mērķi lidos no visdažādākajām pusēm. Jūsu rīcībā būs 25 šāvieni trāpījumam mērķī. Šaušana noritēs no 4 pozīcijām, un pieredzējis instruktors palīdzēs Jums apgūt nepieciešamās iemaņas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • 25 šāvieni ar instruktora klātbūtni

Kam dāvanu karte ir domāta? 

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt asas izjūtas un parbaudīt savas koncentrācijas prasmes.

Baudiet trāpīga šāviena prieku!


Informācija

Vieta

Ropažu novads

Apģērbs

Lūgums drēbes izvēlēties saskaņā ar laika apstākļiem

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

Riga Shooting Center

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

4.5 24 Atsauksmes

Eksperta atsauksme:

Agnese
Agnese

Instruktors Ivars pavadīja mani līdz šaušanas pozīcijai, iedeva austiņas un veikli izskaidroja gan noteikumus, gan vajadzīgo informāciju, kas jāzin katram šāvējam. Instruktors bija tik zinošs, profesionāls un azartisks, ka man pat neatlika laika uztraukties, jo nākošajā etapā man rokās jau bija diezgan smaga bise pilnā šaušanas gatavībā. :)

 

Taču, pateicoties instruktoram, viss noritēja vairāk kā labi! Paspēju gan sašaut lidojošos māla šķīvīšus, gan ieklausīties profesionāļa pamācības, kā pareizi tēmēt, izšaut, kādā pozīcijā stāvēt, lai trāpītu mērķim, gan izsmieties par savām kļūdām, no kurām vēlāk mācījos. Lai arī bise ir diezgan masīva un smaga, atsitiens nemaz nebija tik spēcīgs kā iespējams biju gaidījusi, tomēr noteikti patīkamāk šaut ir, ja mugurā ir kāda biezāka jaka vai džemperis, kas apslāpē tiešo triecienu labā pleca zonā. Galvenais, ko iemācījos procesā, ka nevajag sasteigt lodes izšaušanu un pirms šāviena vienmēr jāsaglabā miers, kā arī jākoncentrējas. Tās arī ir būtiskākās nepieciešamās iemaņas, lai precīzi sašautu māla šķīvīti.

 

Kopumā veicu 25 šāvienus instruktora klātbūtnē, kuri atšķīrās ar mērķu lidojumu trajektorijām (kopumā no 4 pozīcijām), ātrumu un tika izmantotas dažādas dubletu (viens otram ātri sekojoši šāvieni no viena šaujamieroča) kombinācijas – tas viss padarīja katru šāvienu par interesantu piedzīvojumu!Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Atsauksmes no mūsu klientiem

Marika

Vīram ļoti patika. Paldies

Mārtiņš

Super emocijas! Lielisks instruktors!

Sandis

1. Šaušana pa lidojošiem mērķiem ir Jūsu izvēlētā viena no labākajām dāvaxnām. 2. 333 trasē, riga shooting center, ieslēpams pats labākais instruktors, vārdu neuzzināju, bet noteikti, ir viens no labākajiem večukiem kādu esmu sastapis, īsāk - vectēva etalons! Viņam būtu jābūt nemirstīgam!

Vladimirs

SUPER!!!

Kaspars

Forši pašaudīties. Profesionāli instruktori. Momentā redz, kas nepareizi un ja spēj izpildīt norādīto, uzreiz sāc trāpīt. Rezultāts un gandarījums bija daudz lielāks, kā bija cerēts esot šaušanā bez nekādas pieredzes.

Apskatīti 5 no 13

Mēs iesakām