Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Jūras vējš

Iepazīt zemūdenes pasauli daudziem ir sapnis! Bet lai to izdarītu pareizi un droši palīgā nāks niršanas instruktori no "Jūras vējš". Kopā ar instruktoriem apgūsiet gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, kas saistītas ar zemūdens niršanu. Izbaudi aizraujošo zemūdens pasauli!
Izkārtojums
2000.gadā tika dibināts daivinga klubs "Jūras Vējš". Daivinga klubs pasneidz sagatavošanās apmācības visaugstākajā līmenī, lai katrs mūsu klients iemācītos saņemt baudu no zemūdens pasaules pētīšanas, palielinot un pilnveidojot savas zemūdens prasmes un pie vēlmes gūtu profesionālus panākumus šajā aizraujošajā lietā. Šobrīd no daivinga kluba "Jūras Vējš" par sertifcētiem ūdenslīdējiem ir absolvējuši vairāk kā trīs tūkstoši cilvēku.
Apmācību laikā tiek nodrošināta individuālā pieeja, kas procesa laikā ļauj mūsu instruktoriem izsekot kļūdām un palīdz katram konkrētam cilvēkam iziet ceļu no iesācēja līdz profesionālim. Apmācības notiek pēc PADI un NDL starptautiskajiem standartiem, kas ir lielākās starptautiskās ūdenslīdēju amatieru sertifikācijas organizācijas.
"Jūras Vējš" piedāvā ne tikai apgūt zemūdnes apmācības, pēc kurām iespējams iegūt sertifikātu, bet daivinga klubs arī organizē ūdenslīdēju tūres dažādās valstīs – Baltijas valstīs, Polijā, Melnkalnē, Horvātijā un pat Ēģiptē un Maldivu salās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!