Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Zemūdens niršanas apmācība (1 pers., 3h, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Zemūdens niršanas apmācība (1 pers., 3h, Rīga)

Rīga
1 pers.

28 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28 €

Zemūdens niršanas apmācība

Interesanta aktivitāte!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai kādreiz esat sapņojuši iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Šeit Jūs varat apgūt pamatzināšanas un iemācīties nirt zem ūdens. Teorētiskās nodarbības laikā Jūs iegūsiet priekšstatu par zemūdens niršanā izmantojamo aprīkojumu un ekipējumu, kā arī par fiziskajiem un fizioloģiskajiem procesiem, kas ir saistīti ar zemūdens niršanu. Praktiskās nodarbības laikā Jūs varat veikt savu pirmo niršanu zem ūdens pieredzējušu instruktoru vadībā. Pēc niršanas kursa beigšanas Jūs saņemsiet diplomu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Zemūdens niršanas apmācība; (Niršana notiek atklātos ūdeņos.)
  • Teorētiskā apmācība, instruktāža, praktiskā nodarbība;
  • Stundu ilga niršana zem ūdens.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā un izzinošā aktivitātē.

Lai šis piedzīvojums uzrunā jūs!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Teorētiskā apmācība notiek 1 stundu, praktiskā nodarbība: 1 stunda instruktāža un 1 stunda niršana zem ūdens. Lūgums pakalpojumam pieteikties iepriekš. Niršana notiek atklātos ūdeņos.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Igors

Bija ļoti jauka komanda, atsaucīga un spēja pielāgoties ar pakalpojuma sniegšanu klienta laikiem un spējam, liels paldies daivinga instruktoram Andrejam ar superigo pieredzes dalīšanos!!!

Rūdolfs

Niršanas apmācība/nodarbība norisinājās Ķīpsalas peldbaseinā. Kopā nodarbībā aizņēma ap 2,5 stundām, no kurām aptuveni 1 stunda bija instruktāža\ekipējuma sagatavošana un aptuveni 1,5 stundas bija pati niršana baseinā. Instruktors zinošs un pieredzējis. Vienīgi pēc niršanas kursa beigšanas nekādu diplomu nesaņēmu. Kopumā aktivitāte bija interesanta un aizraujoša.

Reinis

Instruktors - zinošs, entuziastisks un vienkārši bija interesanti klausīties un darboties. Ekipējums labs, aktivitāte aizraujoša un pietiekami ilga (ap 3h). Noteikti iesaku ikvienam, kas grib pamēģināt niršanu. Mēs bijām Slokas karjerā; baseinā varbūt nebūtu tas pats, tā kā, ja var, labāk vasarā, kad labs laiks un var ārā nirt.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.