Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Niršanas piedzīvojums bērniem (1 pers., 1h, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Niršanas piedzīvojums bērniem (1 pers., 1h, Rīga)

Rīga
1 pers.

28,46 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28,46 €

Niršanas piedzīvojums bērniem

Aizraujoša aktivitāte!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūsu bērnam ir unikāla iespēja kļūt par mazo akvalangistu! Kurss notiek baseinā (1 praktiskā nodarbība), bērns kopā ar instruktoru peldēs zem ūdens (maksimālais dziļums 2m) un elpos gaisu no akvalanga. Pēc programmas bērns saņems speciālu diplomu un kartiņu "Bublemaker".

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Niršanas piedzīvojums bērniem;
  • 1 praktiskā nodarbība;
  • Diploma saņemšana.

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas iepriecināt bērnus ar izzinošu un aizraujošu aktivitāti.

Piedzīvojums, kas patiks!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Dalībniekam jābūt vismaz 8 gadus vecam. Ir nepieciešama vecāku atļauja.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Dainis Un kristaps

Labvakar.

Dāvanu karti ar iespēju izmantot apmācību niršanai ar akvalangu man ar dēlu uzdāvināja.

Par pasākumu.
1. Piereģistrēties viegli.
2. Sazvanīt instruktoru varēja bez problēmām. Cilvēks bija ļoti laipns un atsaucīgs. Pieteikties niršanai varēja sev izdevīgā dienā. Varbūt nesanāks uz sitiena- Es gribu tūlīt, bet jāsaprot, ka baseins ir kādreiz aizņemts, vai cilvēkam ir cita grupa. Piezvanot instruktoram, un nosaucot dienas, kad var tikt uz baseinu viņš noteikti palīdzēs sakārtot visas lietas, lai viss notiktu Jums interesējošā laikā. Man tas aizņēma nedēļu, jo es varēju noteiktās dienās. Bija vairāki piedāvājumi, tāpēc jeb kurš atradīs sev piemērotu laiku.
3. Viss sākās laicīgi. Instruktori laipni, atsaucīgi.
4. Sākumā bija instruktāža, izstāstīja par inventāru, niršanas pamatprincipiem. Viss bija saprotams, un galvenais interesanti.
5. Inventārs mūsdienīgs, kvalitatīvs. Niršana droša, jo visu laiku blakus atrodas instruktors. Niršanas laikā tika modelētas situācijas, kas varētu notikt zem ūdens. Daudz, kas likās, kā to var izdarīt - izrādās vienkārši. Viss tika saprotami izskaidrots, nodemonstrēts, un pēc tam instruktora klātbūtnē arī izmēģināts.
6. Varbūt kādam var nepatikt,ka instruktora dzimtā valoda ir krievu, un viņam ir grūtāk izskaidrot dažus termiņus latviešu valodā. Bet cilvēki centās runāt latviski (cik mācēja). Varbūt tādam, kurš nav nekad dzirdējis krievu valodu varētu būt problēma. Mums tas nesagādāja nekādas neērtības.
7. Mēs bījām 3 cilvēki, un bija 2 instruktori. Visiem bija pietiekami daudz laika niršanai. Notekti PIETIKA.

ĻOTI LABS, INTERESANTS pasākums tiem, kuri grib saprast kas ir niršana, protams tas ir tikai ievads, jeb mazumiņš no zemūdens pasaules apgūves, bet pietiek, lai saprastu vai tas tev patiks vai nē. Tad var tālāk mācīties un pilnveidoties.

Uzskatu ka šie Jums ir ļoti labi sadarbības partneri.
Ja būs piemērots cilvēks noteikti uzdāvināšu  šādu dāvanu karti. (Protams jāsaprot,,vai kartes saņēmēju tas ieinteresē,citādi tas varētu lielu baudu nesagādāt. Diezgan specifisks pasākums)


P.S.Variet droši vēlreiz patekt LIELU PALDIES pakalpojuma sniedzējiem.

Ar cieņu

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.