Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

JENA MOTORS

Vēlies asas izjūtas, atpūties kopā ar Jena Motors! Piedāvājumā izklaide ar dažāda veida kvadracikliem visu cauru gadu, jebkuros laika apstākļos. Ziemā, tiek piedāvāta iespēja izmēģināt spēkus braucienos ar sniega motocikliem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
JENA MOTORS ir lielisks uzņēmums, kas piedāvā lielisku iespēju pārsteigt savus mīļos ar jebkāda veida motociklu, kvadraciklu nomu un izklaides iespējām visa gada garumā. JENA MOTORS piedāvā dažādu grūtības pakāpju meža trases, tāpēc interesanti būs gan iesācējiem, gan rūdītiem braucējiem. Brauciens ar kvadriciklu un sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Iespēja braukt gan vienam, gan ar kādu kopā uz viena motocikla vai kvadracikla.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!