Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

BODY LAB

Ļaujies relaksācijai ar Body Lab! Klasiskā un aparātu kosmetoloģija, skaistuma injekcijas, ķermeņa kopšanas procedūras un vaksācija, viss tavam mieram un skaistumam! Kosmetiskās kosmetoloģijas studijas mājaslapa: www.bodylab.lv.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Body Lab savas mājas sauc Lāčplēša ielu 31, kur mājīgā vietiņā ir ierīkots skaistumkopšanas salons. Salons strādā gan ar klasiskās, gan aparātu kosmetoloģijas metodēm, nodrošina skaistuma injeckijas un ķermeņa kopšanas procedūras.
Kā vien no inekcijas procedūram ir biorevitalizācija jeb ādas vitālo funkciju atjaunošana – tā ir metode gēlu ievadīšanai ādā, kuru pamatā ir hialuronskābe, kas spēj piešķirt audiem apjomu un uzturēt visus vielmaiņas procesus. Body Lab ķermena procedūru piedāvājumā ir viss sākot no fotoepilācijas, līdz pat sausai termoaktīvai ietīšanas procedūrai pret celulītu. Kosmetiskās kosmetoloģijas studijas mājaslapa: www.bodylab.lv.
Tava ķermeņa relaksācijai Body Lab piedāvā divas veida estētiskās masāžas – anticelulīta un klasiskā sejas masāža. Ļaujies relaksācijai!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!