Art&Wine

3 stundas patīkamā un dvēseliskā atmosfērā, kur jūs radīsiet savu gleznu pat bez iepriekšējas pieredzes, nodegustēsiet vīnu un gūsiet neaizmirstamas emocijas
Izkārtojums
Atrastas: 1

"Art&Wine" ir lieliska izvēle, lai lietderīgi atpūstos, piedāvājot grupveida un individuālus daiļrades pasākumus visā Latvijā un Lietuvā. "Art&Wine" piedāvājumu klāstā ir dažāda vieda gleznošanas meistarklases - grupas vai individuālās, kas būs kā lielisks veids pavadīt dienu Jūsu draugu lokā, ja grupu nodarbībā ir noteikts laiks un tematika, tad individuālās meistarklases laikā Jums ir iespēja pašiem izvēlēties kad un ko! Tomēr "Art&Wine" neapstājas vien pie divām iespējām, tiek piedāvāts noorganizēt arī korporatīvu gleznošanas meistarklasi Jums un Jūsu kolēģiem – nekas nesatuvina kolektīvu kā kopīgas emocijas un patīkams rezultāts. Ja tavs sapnis ir iemācīties gleznot, bet nekad nav laika, tad "Art&Wine" piedāvā video apmācības, kuru laikā varēsi iemācīties pamatus gleznošanai un labākās tehnikas ko un kā darīt!
Kopā ar "Art&Wine" kādas dienas vakarpusē profesionāla mākslinieka vadībā uzglezno savu gleznu, izdzer glāzi vīna vieglākai rokai un iedvesmai. Iegūsti neaizmirstamas emocijas un pieredzi!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!