Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Skaistumkopšanas salons "VSpa"

Profesionāļu komanda, kurus iedvesmo dabas spēks un tās ārstnieciskais potenciāls. Augsti kvalificēti meistari ar individuālu pieeju katram klientam. "VSpa" piedāvā masāžas, kosmetaloga pakalpojumus, SPA rituālus kā arī manikīru un pedikīru.
Izkārtojums
Atrastas: 1

"VSpa" ir mājīgs SPA salons ar jauku atmosfēru Rīgas klusajā centrā, kurš ir oficiāli reģistrēta ārstniecības – medicīnas iestāde. Salonā Jūsu ne tikai skaistumam, bet arī labsajūtai tiek nodrošinātas visa veida ārstnieciskās masāžas, ekskluzīvi SPA un masāžu rituālus un pat kosmetologa pakalpojumus. "VSpa" masāžu pakalpojumus nodrošina profesionāļu – ārstniecības personu komanda, kas piedāvā plaša spektra ārstnieciskās masāžas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Katram tiek nodrošināta individuāla pieeja, bezmaksas konsultācija, lai nodrošinātu masāžas pieeju tieši Jūsu nepieciešamajām vajadzībām. Katrs "VSpa" klients ir kā jauns stāsts, kurš tiek iztaujāt no mazāk svarīgākiem jautājumiem līdz pašiem svarīgākajiem. VSpa saka: "Individuāla attieksmē, profesionalitāte un vienmēr augstākā apkalpošanas kultūra – šie ir mūsu raksturojošie vārdi."
SPA rituāli – īpaši un ekskluzīvi. Salons rituālu laikā, nodrošina relaksējošu mūziku, sveču gaismu, augstu apkalpošanas kultūru un profesionālu, ārstniecības personu kolektīvu, kas vienmēr panāks sasniegt Jūsu vēlmes un pat vairāk.
Salons atrodas Rīgas klusā centra pašā sirdī, kur viegli piebraukt gan ar sabiedrisko transportu, gan ar privāto auto – Antonijas iela 24. Dodies uz "VSpa" un ļaujies mieram, ko piedāvā salons!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!