Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Pīlādžu SPA rituāls

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Pīlādžu SPA rituāls

Rīga
1 pers.

30 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30 €

Pīlādžu SPA rituāls

Imunitātei, atpūtai, garastāvoklim!

Lieliska dāvana savai veselībai! Sagatavo ādu ziemai, nodrošinot to ar nepieciešamo vitamīnu C un P daudzumu Nostiprina imunitāti, uzlabo garastāvokli un atslābina Atslābinoša ķermeņa masāža ar siltu pīlādžu losjonu atjauno ādas un muskuļu elastīgumu Pīlādži satur C un P vitamīnus, karotīnu (vairāk, nekā burkāni), fruktozi, saharozi, organiskās skābes un ēteriskās eļļas.

 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Roku un kāju pīlings ar ekopīlingu;
  • Visa ķermeņa masāža ar pīlādžu losjonu;
  • Pēc rituāla – tase karstas tējas vai kafijas.

Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

75 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu. Pakalpojumu iespējams izmantot no 14 gadu vecuma.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.