Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Kivi - Šokolādes baudījums

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Kivi - Šokolādes baudījums

Rīga
1 pers.

39 € 50 € -22%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
39 € -22%
50 €

Kivi - Šokolādes baudījums

Izbaudiet izcilu relaksāciju!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šokolāde – unikāls produkts, ko lieto gan uzturā, gan arī SPA procedūrās. Tas tiek darīts tādēļ, ka šokolāde ir tiešais antioksidantu avots, kas atjauno ādu, bet kofeīns, ko arī satur šokolāde, pilnībā izslēdz ādas nogurumu, kas mūsdienās nav reta parādība. Savukārt, par kivi veselīgajām īpašībām var spriest ilgi un dikti. To lieto uzturā ne tikai tāpēc, ka tā garša atgādina ērkšķogu, zemeņu un ābolu smūtiju, bet arī tāpēc, ka tas satur daudz vitamīnus un antioksidantus: askorbīnskābi, kalciju, kāliju un magniju. Tāpat kivi lieliski sevi pierāda SPA jomā – tā saturā esošas augļu skābes nodrošina ādas atjaunošanu, mitrināšanu un barošanu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Izbaudiet sajūtu buķeti VSpa jaunajā procedūrā – Kivi-Šokolādes Baudījums. Palutiniet sevi ar atjaunojošo procedūru, kuras laikā vispirms Jūs ieskaus attīrīšana un atjaunošana ar dabīgo kivi skrubi, bet pēc tam – masāžā ar dabīgo šokolādi, kas piešķirs mundrumu un spēku ilgam laikam. Rituāls notiks eksotiskās mūzikas pavadībā, bet pilnīgai harmonijai beigās Jums piedāvās karstās šokolādes tasīti.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Procedūra spēs relaksēt un piešķirs pilnīgu harmoniju ikvienam!

Izbaudiet!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.