Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Tonizējoša šokolādes un piparmētru SPA kūre

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Tonizējoša šokolādes un piparmētru SPA kūre

Rīga
1 pers.

39 € 50 € -22%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
39 € -22%
50 €

Tonizējoša šokolādes un piparmētru SPA kūre

Izbaudiet šokolādes un piparmētras vilinājumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kopš seniem laikiem piparmētras sauc par „ilga mūža eleksīru”, bet tās aromātu – par ārstniecisku. Mūsdienās ir atklātas vēl vairākas piparmētras labās īpašības: bezmiega ārstēšana, depresijas uzveikšana. Bet mentols, kas ietilpst piparmētras sastāvā, palīdz atbrīvoties no noguruma un piešķir ādai spēku, tieši tādēļ to tik ļoti novērtē SPA un kosmētikas procedūrās. Šī procedūra apvieno sevī divus unikālus produktus – piparmētras un šokolādi, no kuriem šokolāde ir universāls līdzeklis gan pret nogurumu, gan arī enerģijas krājumu papildināšanai. Šokolāde tiek izmantota daudz masāžu un SPA procedūrās, jo tajā esošie mikroelementi un antioksidanti novērš ādas novecošanu, to padarot elastīgāku.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Procedūras laikā Jūs sajutīsiet baudu, ko nekad iepriekš nebūsiet sajutuši. Mūsu meistari palutinās Jūsu ādu ar dabīgo piparmētru pīlingu, bet pēc tam – ar dabīgās šokolādes masāžu. Procedūra notiek sveču gaismā, un nomierinoša mūzika palīdz sasniegt pilnīgu relaksāciju. Procedūras beigās Jums piedāvās karstās šokolādes tasīti.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana tiem, kuri mīl sevi lutināt!

Relaksējieties un baudiet!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.