Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

SPA rituāls „Ceriņu jūra”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

SPA rituāls „Ceriņu jūra”

Rīga
1 pers.

30 € 45 € -33%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30 € -33%
45 €

SPA rituāls „Ceriņu jūra”

Ienirstiet ceriņu smaržu vilinājumā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ak, ceriņi! Kas var būt vēl pavasarīgāks, nekā maigi-zilo ceriņu zariņš? Ieleciet smaržu un sajūtu okeānā, un domās atgriezieties pavasarī kopā ar rituālu „Ceriņu jūra”, kas Jūs iepriecinās ar fantastisko aromātu buķeti. Ceriņiem piemīt attīrošas un antiseptiskas īpašības, bet galvenais, kādēļ to tik ļoti mīl – tā ir smarža, kuru, šķiet, var baudīt stundām ilgi. VSPA meistari Jums radīs īstu ceriņu pasaku, bet Jūsu ādu padarīs mīkstu un maigu uz ilgu laiku.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Maigs roku un kāju ekopīlings;
  • Visa ķermeņa masāža izmantojot ceriņu masāžas eļļu;
  • Gardas tējas vai kafijas baudīšana.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana relaksācijas baudīšanai!

Baudiet šo rituālu!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

75 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.