Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Restorāns „Moltto Wine & Grill”

"Ēdiens bez vīna ir kā orķestris bez diriģenta" - tāds ir restorāna "Moltto Wine & Grill" moto. Vairāk nekā 200 dažādi vīni no vīna darītavām visā pasaulē, viena no Latvijas labākajiem vīnziņiem Jāņa Kaļķa izvēlēti, ļaus ikvienam baudīt neaizmirstamus garšas piedzīvojumus.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Restorāns "Moltto Wine & Grill" atrodas pašā Rīgas centrā, Ģertrūdes iela 20. "Moltto" piedāvā vairāk nekā 200 dažādu vīnu no vīna darītavām visā pasaulē. Vīnus izvēlējies viens no labākajiem Latvijas vīnziņiem Jānis Kaļķis. Restorānā ikviens var ļauties baudīt neaizmirstamu garšas piedzīvojumu. Restorāna "Moltto Wine & Grill" piedāvājumā organiskie, biodinamiskie un naturālie vīni no visas pasaules – gan plaši pazīstamām saimniecībām, gan mazām un nišas saimniecībām, kas piedāvājumu padara vēl jo īpašāku. Plašo vīna izvēli papildina mājīgais "Moltto Wine & Grill" interjers, pārdomātā ēdienkarte un ērtā atrašanās vieta.

Īstā vieta jaunu garšu un sajūtu iepazīšanai – izstāstiet savas vēlmes "Moltto Wine & Grill" profesionālajam personālam un ļaujiet jūs iepazīstināt ar šarmanto vīna pasauli. Visiem tiem, kuri vēlas ko vairāk nekā tikai baudīt vīnu draugu kompānijā, tiek piedāvātas dažādas vīnu un stipro dzērienu degustācijas un vīna kazino spēles.
"Moltto Wine & Grill" ir īstā vieta vīna pazinējiem un vienkārši baudītājiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!