PARK SPA

PARK SPA piedāvā masāžas un procedūras, kurās apvienotas dažādās kultūrās gadsimtos krātās veselības atziņas ar veiksmīgākajām mūsdienu metodēm un izcilas kvalitātes kosmētikas produkciju. Uzticiet savas rūpes un izbaudiet, kā atkāpjas pilsētas trokšņi, stress, nogurums un, ļaujoties mūzikai un pieskārieniem, harmonijai un pozitīvai dzīves enerģijai,kura ienāk Jūsu dvēselē un ķermenī.
Izkārtojums
Atrastas: 1
PARK SPA klusais un mierīgais salons atrodas vairākās vietās, kā pašā Rīgas centrā, kur ir iespēja veikt masāžas visam ķermenim, tai skaitā limfodrenāžas un pret-celulīta procedūras, dažādus pīlingus, kas attīrīs Jūsu ādu pirms masāžas vai procedūras, lai āda spētu vēl labāk uzņemt visas eļļas un Jūs spētu patiesi novērtēt SPA procedūru ietekmi uz savu ādu un ķermeni. Vēl SPA atrodas tikai pusstundas brauciena attālumā no Jūrmalas, iepretim skaistajam Kronvalda parkam, kurā varat ļauties nesteidzīgām pastaigām pirms vai pēc SPA procedūru baudīšanas. Park SPA atrodas arī Rīgas sirdī, kas būs ideāli piemērots ikvienam, kura ikdiena tiek pavadīta Rīgas centrā. SPA procedūras var izbaudīt gan individuāli, gan kopā ar kādu un pat grupā līdz 9 cilvēkiem, šeit varat atzīmēt savu dzimšanas dienu, gadadienu vai vienkārši izbaudīt dienu atpūšoties un relaksējot gan ķermeni, gan prātu. Klientiem ir iespēja baudīt aromātiskās tvaika pirtis un aromātiskās vannas peldes, dažādas masāžas, piemēram, šokolādes masāžu un ietīšanos, Āzijas eksotisko BAMBOO masāžu, Limfodrenāžas masāža un vēl daudzas relaksējošas un atslābinošas procedūras.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!