Nela Gems

Rotaslietas ir mūsu kaislība. Esam šeit, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu! Radam skaistumu - izgatavojam greznas, elegantas, krāšņas un mirdzošas smukumlietas. Mūsu pamatvērtības ir izcila kvalitāte un serviss.
Izkārtojums
Nela Gems vēsture sākās tālajā 2014.gadā, kad tapa pirmās rotas kā jauns hobijs, kam tika dots nosaukums Nela Strenge Gems. Sākotnēji Nela Strenge Gems visiem bija pazīstams ar bārkšu auskariem, kas ilgstoši bija Nela Strnege Gems populārākā prece un zīmola vizītkartes. Pēc kāda laika bārkšu auskariem pievienojās dabīgo akmeņu rokassprādzes un auskari, ar ko arī sākās Nela Gems darbs ar kristāliem.
2018.gadā notika zīmola rebrendings, tādejādi Nela Strenge Gems kļuva par Nela Gems un tika pie jauna zīmola logo.
Šobrīd Nela Gems piedāvā plašu klāstu aksesuāru – gredzenus, auskarus, kaklarotas un rokassprādzes –, kas veidotas no kristāliem, dabīgiem akmeņiem un pat pērlēm. Nela Gems veidotās rotaslietas nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski, visām rotaslietām tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli. Lai tava izvēlētā rotaslieta būt personiskāka, Nela Gems piedāvā iegravēt kādu vārdu vai simbolu, kas Tavu izvēlēto rotu - gredzenu vai kaklarotu – padarīs vēl īpašāku!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!