Jaunmoku pils

Jaunmoku pils- lieliska atpūta visai ģimenei pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā! Izglītojošas aktivitātes un ekskursijas, daudzveidīgi pasākumi un svinības, garda maltīte restorānā, nakšņošana viesnīcā - viss jūsu skaistākajiem mirkļiem vienuviet.
Izkārtojums

Jaunmoku pils ir dzimusi mežam – kā medību pils, kas celta 1901. gadā! Ar daudzveidīgu pasākumu programmu, izglītojošām aktivitātēm, restorānu un mājīgu viesnīcu, Jaunmoku pilī pavadīt laiku ir vienlīdz patīkami un vērtīgi. Šī būs īstā vieta, kur atpūsties no ikdienas steigas un baudīt skaistas un neaizmirstamas brīvdienas! Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Jaunmoku pils muižas apbūve ar parku ir iekļauta Valsts nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā. SIA “Jaunmoku pils” strādā atbilstoši Latvijas un sabiedrības interesēm, mūsu tautas tradīcijām un ciešā saskaņā ar kultūrvēsturisko mantojumu. Uzņēmums, ievērojot sabiedrības dažādās intereses, plāno tādu kompleksa apsaimniekošanu, kas šobrīd un nākotnē Jaunmoku pilij nodrošinātu iespējami lielu kultūrvēsturisko vērtību un brīvu šo vērtību pieejamību sabiedrībai. Jaunmoku pilī darbojas muzejs, un lēmums par Meža muzeja izveidi pieņemts pils restaurācijas laikā 1974. gadā. Muzeja krājums ir vēsturiski izveidojies zinātniski pamatots priekšmetu kopums, kas atspoguļo meža apsaimniekošanas tradīcijas Latvijā, kā arī Jaunmoku muižas kompleksa, ar to saistīto vides, kultūrvēstures norišu un cilvēku likteņus.

Misija: Kļūt par kultūras vēstures un mežu izcilības centru; Būt vietai, kur rast dziļāku izpratni un radīt jaunas zināšanas par dabu un kultūru.; Vietu, kur sajust lepnumu par Latvijas vēsturi, dabu un mežu nozari.; Vietu, kur gūt papildus zināšanas un atbalstu pārliecībai par videi draudzīgas attīstības nozīmi.; Vietu, kur baudīt atpūtu ar unikālu zināšanu un laba servisa pievienoto vērtību.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.